Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:30, 03.11.2018
Podobnie jak przed pierwszą turą głosowania w wyborach samorządowych, w całym kraju rozpoczęła się cisza wyborcza. Do zakończenia głosowania zabroniona jest agitacja wyborcza w jakiejkolwiek formie.
3
15:50, 02.11.2018
Drodzy Mieszkańcy, Wyborcy! Znacie mnie jako człowieka, który zawsze opiera się na konkretach, a nie jedynie planach, które mogą ale nie muszą się wydarzyć. Pracujemy z Dyrektorem CHDK od ponad roku nad projektem, który ma rozpocząć większą promocję naszego miasta nie tylko w regionie, ale też na terenie całego kraju. W dłoni trzymam podpisany list intencyjny na organizację naszego Święta Zakochanych jako jedynego w Polsce festiwalu pod nazwą „Zakochane Przeboje”.
6
11:52, 01.11.2018
Wartości, które wyniosłem z domu towarzyszą mi przez całe życie... Chełmno traktuję, jak własny dom, dom w którym dba się o najbliższych - mówi we wzruszający sposób Mariusz Kędzierski.
8
13:00, 31.10.2018
Kampania wyborcza dobiega końca. W związku z tym kandydat na Burmistrza Miasta Chełmna - Artur Mikiewicz podsumował swoje zamierzenia oraz odpowiedział na pytania, które ciekawią internautów:
2
20:16, 30.10.2018
Mimo złego samopoczucia i zapalenia krtani obecny Burmistrz - Mariusz Kędzierski poświęcił sporo czasu mieszkańcom Chełmna, którzy przyszli dzisiaj na spotkanie wyborcze w kinoteatrze "Rondo". Kampania powoli dobiega końca, zatem czas na podsumowania i rozmowy o przyszłości naszego miasta.
2
12:48, 24.10.2018
Drogie Mieszkanki, Drodzy Mieszkańcy Chełmna, serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z kandydatem na burmistrza, w trakcie którego dokonamy podsumowania pierwszej tury wyborów oraz przedstawimy konkretną wizję rozwoju Chełmna. Powiemy nie tylko, co chcemy zmieniać, ale przede wszystkim, jak to osiągnąć. Będziemy wdzięczni za liczne przybycie oraz konstruktywny dialog podczas spotkania. Chełmno to nasza WSPÓLNA sprawa - działajmy razem Chełmno - Miasto Mieszkańców.
16:00, 19.10.2018
Szanowni Państwo, wybory rządzą się własnymi prawami, słyszymy wiele krytyki, pomysłów na lepsze, gładkich słów i obietnic. A może warto się zatrzymać, obiektywnie zauważyć, że w naszym mieście naprawdę dużo się dzieje, bo przecież to Wy (My), mieszkańcy, macie (mamy) wpływ na podejmowane przez Waszych (Naszych) przedstawicieli decyzje. Praca zespołowa, to nie nowatorski pomysł na rządzenie miastem, w Chełmnie to codzienność. Już od dawna dzięki współpracy wielu ludzi i instytucji udaje się osiągać wyznaczone cele, tworzyć nowe projekty, zdobywać pieniądze zewnętrzne na ich realizację.
3
15:44, 19.10.2018
Przed ciszą wyborczą dzisiaj o godz. 14:00 na chełmińskim rynku odbyło się spotkanie podsumowujące kampanię kandydata na Burmistrza Miasta Chełmna - Michała Majewskiego, startującego z ramienia PiS. Swoje poparcie dla kandydującego ogłosił Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi pan Jan Krzysztof Ardanowski, który zachęcał wyborców do głosowania. Była to ostatnia szansa, aby przekonać do siebie mieszkańców Chełmna, ponieważ po północy obowiązywał będzie już zakaz promowania osób startujących w wyborach samorządowych.
5
14:56, 15.10.2018
Drogie Mieszkanki, Drodzy Mieszkańcy Chełmna! Podczas sobotniej debaty padło wiele deklaracji ze strony kandydatów na Burmistrza. Żeby je zrealizować, potrzebne są ogromne pieniądze. Pragnę zadeklarować, że jednym z moich działań we współpracy z Zespołem będzie ubieganie się o zewnętrzne fundusze na rozwój miasta. Jak wiadomo, pozyskiwanie funduszy odbywa się w trybie konkursowym i w rozmaitych konkursach będziemy chcieli brać udział.
7
13:44, 15.10.2018
13 października 2018 w Auli Katolickiej Pallotyńskiej Szkoły w Chełmnie przy ul. Słowackiego 1 odbyła się Debata Kandydatów na Burmistrza Miasta Chełmna, w której udział wzięli: Michał Majewski z ramienia Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość, Artur Mikiewicz popierany przez Komitet Wyborczy Chełmno - Miasto Mieszkańców oraz Mariusz Kędzierski z KW "Przyszłość Chełmna". Debatę prowadził Piotr Sołtysiak.
2
14:34, 12.10.2018
Szanowni Państwo! W imieniu trzech komitetów wyborczych, które zgłosiły kandydatów na stanowisko Burmistrza Miasta Chełmna, zapraszamy na debatę przedwyborczą. W trakcie spotkania odbędzie się prezentacja każdego z kandydatów, następnie zostaną zadane pytania zgłoszone przez Komitety w panelach dotyczących:
13:07, 06.10.2018
To już trzeci etap spotkań Zespołu KWW Chełmno - Miasto Mieszkańców. Tym razem kandydat na Burmistrza Artur Mikiewicz rozmawiał z mieszkańcami osiedla Skłodowskiej oraz Raszei. Sztab wyborczy uważnie słuchał uwag mieszkańców, ich podpowiedzi i oczekiwań, które chcieliby w przyszłości wdrożyć w życie. Osoby startujące na Radnych podkreślają, że widzą ogromną potrzebę zmian i postarają się je sukcesywnie realizować, jeśli damy im szansę się wykazać. A wybory samorządowe już niebawem...
1
18:06, 04.10.2018
Drogie Chełmnianki, Drodzy Chełmnianie! Pragnę zaprezentować kryteria, które powinien spełniać odpowiedni kandydat na Burmistrza.
11:45, 30.09.2018
W sobotnie przedpołudnie Zespół KWW Chełmno - Miasto Mieszkańców przeprowadziło drugi etap konsultacji programu dla Chełmna i jego Mieszkańców. Tym razem spotkanie miało miejsce przed Bramą Grudziądzką, symbolicznym miejscem, które potrzebuje podjęcia pilnych działań. Mieszkańcy Chełmna mogli ponownie zgłaszać swoje propozycje programowe:
10:13, 13.09.2018
Informacja o wyborach do organów jednostek samorządu terytorialnego w gminach liczących do 20 000 mieszkańców. Wybory do rady gminy, do rady powiatu i do sejmiku województwa oraz wybory wójta, (burmistrza) zostaną przeprowadzone w dniu 21 października 2018 r. w godzinach od 7.00 do 21.00.
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone