Zamknij
REKLAMA

Mariusz Kędzierski - oddajcie Państwo głos 21.10 na wybranych Kandydatów!

16:00, 19.10.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

Szanowni Państwo, wybory rządzą się własnymi prawami, słyszymy wiele krytyki, pomysłów na lepsze, gładkich słów i obietnic. A może warto się zatrzymać, obiektywnie zauważyć, że w naszym mieście naprawdę dużo się dzieje, bo przecież to Wy (My), mieszkańcy, macie (mamy) wpływ na podejmowane przez Waszych (Naszych) przedstawicieli decyzje. Praca zespołowa, to nie nowatorski pomysł na rządzenie miastem, w Chełmnie to codzienność. Już od dawna dzięki współpracy wielu ludzi i instytucji udaje się osiągać wyznaczone cele, tworzyć nowe projekty, zdobywać pieniądze zewnętrzne na ich realizację.

Rada Miasta składa się z przedstawicieli różnych ugrupowań, często o odmiennych poglądach, jednak dla wszystkich nadrzędnym celem jest podejmowanie zadań służących rozwojowi miasta, bo wszyscy chcemy, by TU lepiej się żyło. Taka współpraca Rady Miasta
i burmistrza jest bezcenna, w Chełmnie udaje się dzięki doświadczeniu i umiejętności łączenia ludzi wokół wspólnych celów.

Od początku mojej pracy w samorządzie stawiałem na spotkania z ludźmi, słucham mieszkańców, pomagam w rozwiązywaniu małych i dużych problemów, wspieram ciekawe inicjatywy. Nie od miesiąca czy dwóch, lecz od wielu lat, bo „wewnętrzną motywację
do pracy na rzecz miasta” mam w genach. I na pewno mi jej nie zabraknie!

Szanowni Mieszkańcy,
wybory samorządowe to bardzo ważna sprawa, dzięki nim mamy bezpośredni wpływ na to, co dzieje się blisko nas. Warto głosować- należy głosować. Zachęcam, by 21 października oddać głos na wybranych kandydatów.

Z poważaniem
Mariusz Kędzierski

Będę dumny, jeśli obdarzycie mnie zaufaniem, stawiając znak x przy moim nazwisku…

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%