Zamknij
REKLAMA

Mamy To!!! List intencyjny na organizację festiwalu ?Zakochane Przeboje?.

15:50, 02.11.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

Drodzy Mieszkańcy, Wyborcy! Znacie mnie jako człowieka, który zawsze opiera się na konkretach, a nie jedynie planach, które mogą ale nie muszą się wydarzyć. Pracujemy z Dyrektorem CHDK od ponad roku nad projektem, który ma rozpocząć większą promocję naszego miasta nie tylko w regionie, ale też na terenie całego kraju. W dłoni trzymam podpisany list intencyjny na organizację naszego Święta Zakochanych jako jedynego w Polsce festiwalu pod nazwą „Zakochane Przeboje”.
Projekt ten realizowany będzie z Telewizją Polsat, w której oprócz spotów telewizyjnych pojawi się transmisja na żywo całego wieczornego koncertu gwiazd. Mamy zgodę i chęć współfinansowania oraz zapewnioną antenę 14 lutego na transmisje live w głównym kanale TV o zasięgu ogólnopolskim naziemnym oraz międzynarodowym satelitarnym.
Co do line-upu artystów, którzy mają wystąpić, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Zapewnimy gwiazdy, które teraz są na listach przebojów np. Paweł Domagała, Ewelina Lisowska, Feel, Czerwone Giary, Classic, Afterparty, Urszula, Varius Manks, Boys, Pectus.
Event ten będzie jednym z elementów turystycznego planu promocji miasta #zakochajsięwChełmnie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

SciemaSciema

2 0

Ale ściema.....czy ciemny lud to kupi ? 21:16, 02.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ChełminiakChełminiak

2 0

Jestem zdruzgotany operatywnością pana Kędzierskiego i waszą zręcznością(gazety). Mam nadzieję,że ten festiwal odbędzie się w amfitestrze takim jaki jest. Do tego stanu doprowadzilo go zarządzanie pana Kedzierskiego..wygląda jak Czarnobyl po wybuchu. Chyba,że w kinie? Nie,to nie będzie promocji..na Rynku?
Aha. Przy okazji.Chciałem podziękować burmistrzowi za wspaniały dojazd i piękny parking przed nowym cmentarzem..dziękuję również w imieniu innych kierowców.Spoko..tak trzymaj!! 21:28, 02.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

QqqQqq

1 2

Panie Kedzierski *%#)!& się trzęsie? Mikiewicz miał rację. Gdyby wybory były co rok to to miałby pan dużo pomysłów. Tylko z realizacją gorzej... A może trzeba powiedzieć wyborcom skąd weźmie pam 1milion zł na imprezę?
Tępy lud mam nadzieje że przejrzy na oczy i w końcu skończy się ta nieudolna kadencja na dobre. 23:11, 02.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%