Zamknij

09:43, 16.04.2019
W dniu 14.04.2019 o godzinie 9.00 zaczęły się zmagania. Rywalizacja toczyła się sprawnie. Zespoły zostały podzielone na ligę mistrzów (drużyny, które zajęły miejsca 1 i 2 z dwóch grup) oraz ligę Europy (drużyny, które zajęły miejsca 3 i 4 z dwóch grup). Zwycięzcą ligi mistrzów została drużyna Ap Gol Chełmża, która w decydującym meczu wygrała z Uks Chełmno 1.
12:59, 09.04.2019
Sześć miast w Polsce jest organizatorami Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w wyścigach cross country. Wśród nich jest Chełmno! Już w najbliższy weekend (13-14 kwietnia) III i IV runda krajowego czempionatu oraz Pucharu Polski na torze motocrossowym Chełmno-Grubno (wejście na tor od ulicy Brzoskwiniowej).
08:59, 08.04.2019
Znamy już wyniki drugiej kolejki ligi Miasto Zakochanych Cup i tym samym wiemy, kto awansował i zagra w finale ligi mistrzów oraz w finale ligi Europy. Dzisiejszy turniej kolejny raz był wyrównany, a emocje na twarzach najmłodszych były i są nie do opisania. Na początek wyniki w grupie A. Wda Świecie- Uks CHEŁMNO 0-1
12:43, 07.04.2019
Dnia 6 kwietnia odbyły się VI Mistrzostwa Polski Nordic Walking. Swój życiowy sukces osiągnęła na nich Romualda Walecka - zawodniczka Stowarzyszenia Sport i Rekreacja "Start" z Chełmna, która zajęła II miejsce w maratonie w Jastrowiu. Emocje jeszcz nie opadły. To była solidna dawka czystej adrenaliny. Zawody przygotowano na najwyższym poziomie.
09:24, 05.04.2019
Już w niedzielę od godziny 9:00 druga kolejka ligi Miasto Zakochanych Cup. Tym razem pierwsza rozpocznie Grupa A, w której grają: Wda Świecie, Cujavia Inowrocław, Chełminianka oraz Uks Chełmno. Od godz 12:00 zagra grupa B, a w niej: Ap Gol Chełmża, Pomowiec Kijewo, Brzózki Brzozowo oraz Uks 2 Chełmno . Zapraszamy od godziny 9 na Orlik w Chełmnie
19:19, 01.04.2019
Za nami XV Kujawsko - Pomorski Turniej Hokeja Halowego i Unihokeja Olimpiad Specjalnych, Lisewo 2019. Wiemy już, że szanse na reprezentowanie naszego Oddziału Regionalnego w zbliżających się Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych mają zawodnicy i zawodniczki z naszego klubu "Olimpijczyk" Chełmno uczniowie i absolwenci naszego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
16:03, 01.04.2019
W Olsztynie w 91. PZLA Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych srebrny medal wywalczyła Zuzanna Latańska. Zuza wg Jana Kensika, trenera Nadwiślanina, pobiegła bardzo mądrze i odważnie. Jej wynik jest ogromnym sukcesem, okupionym regularnymi treningami.
15:22, 01.04.2019
W minioną sobotę odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej w karate kyokushin w Złocieńcu. Reprezentanci Chełmna przyzwyczaili już nas, że mamy im czego gratulować. I tym razem nie zawiedli.
09:14, 01.04.2019
Pierwsza kolejka Ligi Miasto Zakochanych Cup już za nami. Były emocje, walka o każdą piłkę i centymetry boiska. Na początek zmagania rozpoczęła grupa B i padły następujące wyniki:
18:08, 30.03.2019
Nasze dziewczęta uczące się w klasie sportowej w ZSO nr 1 wywalczyły 2 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Brawo Wy!!! Skład zespołu: Aneta Bryk , Aleksandra Kaliszer, Patrycja Bartyzel, Iga Palmowska, Aleksandra Lenart, Julia Wolska, Angelika Lesiak, Alicja Tomczyk, Weronika Bartyzel, Martyna Herman, Karolina Kamińska
18:10, 23.03.2019
Jedyna taka impreza w regionie. Festiwal sportu można rzec! Rolki fitness, rolki szybkie, kolarstwo - czasówka, biegi - wszystko jednego dnia w jednym miejscu .... w Stolnie! Weź udział w ROLL & RUN 6 kwietnia 2019.
09:49, 15.03.2019
Zbliżają się 48 Biegi Uliczne - Memoriał Jana Schmeltera, a wśród nich 4 Bieg Zakochanych Par. Zapisy na www.mlksnadwislanin.pl. Zapraszamy do Chełmna 7 kwietnia 2019r. Medale już czekają na uczestników.
12:33, 10.03.2019
Pierwszy Turniej Skrzata już za nami. Dziękujemy bardzo wszystkim za przybycie: zawodnikom, ich trenerom, bo to dzięki ich pasji i zaangażowaniu Ci mali chłopcy już w tak młodym wieku mogą poznawać pierwsze tajniki piłkarskiego rzemiosła. Dziękujemy przewodniczącemu Rady Miasta Chełmna panu Wojciechowi Strzeleckiemu oraz Pani Idze Jambor-Skupniewicz za wręczenie pamiątkowych medali oraz pucharów.
12:01, 06.03.2019
W dniu 05.03.2019 roku reprezentacja LO zwyciężyła z reprezentacją ZS nr 2, zajmując 1 miejsce w zawodach powiatowych w piłce koszykowej. Wielkie gratulacje dla drużyny dziewcząt!
13:20, 05.03.2019
Jeszcze raz przypomnimy te cudowne dla nas chwile podczas wygranej kujawsko-pomorskiej ligi żaka! To nasz zdecydowanie największy sukces! Z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje i liczmy na dobrą emocjonującą grę Uks'u Chełmno.