Zamknij

12:59, 20.10.2019
16.10.2019 w naszej szkole odbyły się zawody miejskie w piłce ręcznej dziewcząt w roczniku 2005/06. Wystartowały dwie drużyny z SP nr 1 i SP nr 2 w Chełmnie.
18:38, 11.10.2019
Puchar i 1 miejsce w rozgrywkach lekkoatletycznych za rok szkolny 2018/2019! Brawa dla nas od samego Pana Burmistrza.
15:44, 09.10.2019
Sześcioosobowa uśmiechnięta reprezentacja naszego ośrodka brała udział w X biegach przełajowych w Wielgiem. Przepiękna pogoda, uśmiechy na twarzach no i oczywiście sukcesy sportowe naszych zawodników to podsumowanie dzisiejszych zawodów. 4 miejsce w sztafecie i sukcesy indywidualne - Piotr Stachurski 3 miejsce w biegu na 400m. Gratulujemy!!!
11:07, 08.10.2019
W sobotę 5 października w Pniewitem odbył się turniej piłki nożnej "Piątkowo 2019". W turnieju wystąpiło 7 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Z każdej grupy do półfinałów awansowały dwie najlepsze drużyny.
09:03, 07.10.2019
101 uczestników – taką ilość przewiduje organizator, czyli Stowarzyszenie Rowe-Rowe Świecie, na 62-kilometrowy rajd. Być może z propozycji naszych sąsiadów zza Wisły skorzystają również chełmińscy amatorzy spędzania czasu na jednośladzie.
11:35, 06.10.2019
Wczoraj w Chełmży odbył się XXIX Memoriał Leona Grabowskiego. Na starcie stanęło ponad 300-stu zawodników, w tym sportowcy UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno!
11:44, 02.10.2019
Na chełmińskim orliku rozegrano powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców starszych. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny: Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim, Szkoła Podstawowa w Grzybnie i Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie.
18:53, 29.09.2019
28.09 w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Młodzików województwa kujawsko-pomorskiego. Nasz klub dzielnie reprezentowała trójka zawodników. Regaty odbyły się na trudnym technicznie dystansie 2km, dlatego tym bardziej cieszymy się ze zdobycia dwóch punktowanych miejsc.
13:08, 29.09.2019
Kolejny sukces naszych sportowców. W Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych nasze dziewczęta zajęły pierwszą lokatę, zaś chłopcy uplasowali się na drugim miejscu. Gratulujemy!
12:32, 29.09.2019
Za nami pierwszy w tym roku szkolnym trening Młodych Sportowców. Mimo wakacyjnej przerwy forma naszych maluchów jest cały czas na wysokim poziomie. Brawa dla wszystkich i do zobaczenia 19 października na kolejnym treningu. Zapraszamy!!!
12:29, 27.09.2019
Klub Motorowy Wisła zaprasza 29 września na IV Rundę Mistrzostw Strefy Polski Północnej MX, przełożoną z 19 maja 2019. Dodatkowo odbędzie się I Runda Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w Motocrossie.
1
18:48, 25.09.2019
Mamy to! 23 września, odbyły się zawody mini piłki nożnej. Miło nam poinformować, że nasi chłopcy zdobyli I miejsce i będą reprezentować miasto Chełmno podczas zawodów powiatowych. Gratulujemy i życzymy sukcesów podczas dalszej realizacji.
18:20, 25.09.2019
We wtorek, 24 września w Grubnie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Reprezentacja dziewcząt zdobyła 2 miejsce, a drużyna chłopców wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu i awansowała do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w październiku w Myślęcinku. Gratulujemy, jesteśmy z Was dumni!!!
08:41, 23.09.2019
Zakończyliśmy Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski na torze ragatowym Malta w Poznaniu. Ty były bardzo wymagające regaty, w których brało udział ponad 500 zawodników! Dla naszej młodzieży były to pierwsze regaty na tym torze, a dla nie których pierwsze zawody w tym roku. Wszyscy startowali na 500m!
09:42, 22.09.2019
Nasze kadetki zajęły 2 miejsce w Turnieju Aleksandria Cup. Wygraliśmy 3-0 z Budowlanymi Toruń i Libero Vip Aleksandrów Łódzki, przegraliśmy z SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski 0-3. Wyróżnienie: Aleksandra Kaliszer- najlepsza atakująca, Julia Wolska jako najlepsza w zespole.