Zamknij
REKLAMA

Konsultacje Programu dla Chełmna - etap II

11:45, 30.09.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

W sobotnie przedpołudnie Zespół KWW Chełmno - Miasto Mieszkańców przeprowadziło drugi etap konsultacji programu dla Chełmna i jego Mieszkańców. Tym razem spotkanie miało miejsce przed Bramą Grudziądzką, symbolicznym miejscem, które potrzebuje podjęcia pilnych działań. 
Mieszkańcy Chełmna mogli ponownie zgłaszać swoje propozycje programowe: 

Ponownie zgłoszono nam problemy z jakością powietrza, ze złym funkcjonowaniem segregacji odpadów oraz niedoborami miejsc parkingowych między innymi na osiedlu Chociszewskiego - mówi Dr Artur Mikiewicz, kandydat na Burmistrza Miasta Chełmna.

Dzisiaj daliśmy Mieszkańcom jeszcze jedną możliwość, wypowiedzenia się w temacie propozycji zgłoszonych w poprzednim tygodniu. Wiele osób wskazało na problemy z dostosowaniem instytucji miejskich, jak również infrastruktury miejskiej dla osób starszych oraz na niewystarczającą ofertę opieki dla naszych seniorów - dodaje Mikiewicz. 


Problemów w naszym mieście jest wiele. Jak wskazywały Kandydatki i Kandydaci do Rady Miasta Chełmna - to od Mieszkanek i Mieszkańców miasta zależy, czy Chełmno zmieni się na lepsze. 
Wybory już 21 października! 

 

Materiał: P.M.

Foto: J.P.
 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone