Zamknij
REKLAMA

piątek, 22.03, godz. 19:00

Kinoteatr Rondo

Bilety: 70 złotych rzędy: I - XVI 60 złotych rzędy: XVII - XVIII

Zapraszamy na spektakl "Spróbujmy jeszcze raz" - Kinoteatr RONDO w Chełmnie, ul. Dworcowa 23, 22 marca 2019 roku, godzina 19.00. Wystąpią: Elżbieta Zającówna, Marek Siudym oraz Jan Kobuszewski jako Dr Oliovski (głos).

Spróbujmy jeszcze raz to przezabawna, brawurowa komedia w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku. Tekst Murraya F. Schisgalla to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej). Spektakl obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy.

W części pierwszej On - niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona - rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Okazuje się jednak, że twardej policjantce i wrażliwemu artyście może być do siebie bliżej, niż się wydaje. Trzeba tylko pokonać strach i spróbować jeszcze raz… W drugiej części On - znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona - niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa.

 

Reżyseria – Marcin Sławiński

Scenografia – Wojciech Stefaniak

Kostiumy – Joanna Snopek

Muzyka – Mamadou Diouf i Sama Yoon

Producent – Joanna Cywińska

 

Bilety do nabycia w kinoteatrze RONDO  lub przez Internet - https://biletyna.pl/Chelmno/Kinoteatr-Rondo  od 1 marca 2019 roku.

Informacje o biletach: 570202738; [email protected]

© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone