Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Ty dbasz o seniora, a My dbamy o Ciebie ? Pracuj i zarabiaj dobrze!

Data dodania: 2020-09-01 13:04:42ID: 881

572Pokaż numer[email protected]

Nowe, Wielkie możliwości bezpiecznej pracy za granicą w domu u podopiecznego!

Pełna organizacja wyjazdu i pobytu za granicą!

Czego wymagamy?
? Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - lub chęć do podjęcia nauki języka od podstaw na jednym z naszych kursów -prowadzimy kursy on-line, za pośrednictwem Skype, Messenger lub WhatsApp lub stacjonarnie
? Doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe)

Co gwarantujemy?
? Odprowadzone składki ZUS od średniej krajowej
? Atrakcyjne zarobki
? Całodobowe wsparcie, linia alarmowa 24/7
? Legalna forma współpracy
? Zapewniamy dojazd na kontrakt małymi, firmowymi busami (max 5-6 osób + kierowca)
? Wdrożyliśmy nadzwyczajne standardy higieny i kontroli (mierzenie temperatury, dostępność płynów i chusteczek antybakteryjnych w busach)
? Praca w prywatnym domu Podopiecznego - w pełni bezpieczna
? Zapewniamy zagraniczne ubezpieczenie (ERGO) oraz kartę EKUZ, która upoważnia do świadczeń zdrowotnych poza granicami kraju.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 572 308 721
Promedica24 Oddział:Grudziądz
ul.Chełmińska 57/1 ? czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA