Fotorelacje

Zamknij
19:01, 28.06.2026

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele szkoły muzycznej! Za nami kolejny rok pełen muzycznych wyzwań, koncertów, prób i niezapomnianych chwil

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy Wam wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji! Niech ten czas będzie pełen odpoczynku, inspirujących spotkań, podróży i chwil, które napełnią Was nową energią i pomysłami.

Niech muzyka nadal Wam towarzyszy — nawet podczas wakacyjnej przerwy!

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

#Wakacje #KoniecRokuSzkolnego #SzkołaMuzyczna #MuzykaŁączy

materiał: Państwowa Szkoła Muzyczna I st im G G Gorczyckiego w Chełmnie

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]