Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele szkoły muzycznej! Za nami kolejny rok pełen muzycznych wyzwań, koncertów, prób i niezapomnianych chwil
Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy Wam wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji! Niech ten czas będzie pełen odpoczynku, inspirujących spotkań, podróży i chwil, które napełnią Was nową energią i pomysłami.
Niech muzyka nadal Wam towarzyszy — nawet podczas wakacyjnej przerwy!
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!
#Wakacje #KoniecRokuSzkolnego #SzkołaMuzyczna #MuzykaŁączy
materiał: Państwowa Szkoła Muzyczna I st im G G Gorczyckiego w Chełmnie