Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele szkoły muzycznej! Za nami kolejny rok pełen muzycznych wyzwań, koncertów, prób i niezapomnianych chwil Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy Wam wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji! Niech ten czas będzie pełen odpoczynku, inspirujących spotkań, podróży i chwil, które napełnią Was nową energią i pomysłami. Niech muzyka nadal Wam towarzyszy — nawet podczas wakacyjnej przerwy! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym! #Wakacje #KoniecRokuSzkolnego #SzkołaMuzyczna #MuzykaŁączy materiał: Państwowa Szkoła Muzyczna I st im G G Gorczyckiego w Chełmnie
2026-06-28 19:01:00