Zamknij
REKLAMA

Wysyp nietrzeźwych na drogach powiatu chełmińskiego. Policjanci przyłapali kierujących po alkoholu

10:30, 29.04.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

27.04.2021r. o  godz. 20.45 w Grubnie na trasie K-91 Funkcjonariusze ORD KPP Chełmno zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel Zafira. Jak się okazało wobec kierującego została wydana decyzja starosty o cofnięciu uprawnień. W KPP Chełmno w sprawie prowadzone jest postępowanie przygotowawcze.

28.04.2021r. o godz. 0.10 w Chełmnie przy ul. Powiśle  policjanci skontrolowali kierującego motorowerem. Badanie stanu trzeźwości 28 latka wykazało 0,22 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. W KPP Chełmno w sprawie prowadzone jest postępowanie administracyjno-porządkowe.

Tego samego dnia w Papowie Biskupim na trasie K-91o  godz.8.28 kierujący pojazdem marki Iveco Daily nie zachował należytej ostrożności od poprzedzającego go pojazdu marki Renault Traffic, w wyniku czego doprowadził do zderzenia. Na sprawcę zdarzenia za popełnione wykroczenie nałożono Mandat Karny Kredytowany.

W w miejscowości Pniewite o godz. 18.20 Funkcjonariusze ORD KPP Chełmno zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,31 mg/l. Na sprawcę nałożono MKK.

Podobna sytuacja miała miejsce w Unisławiu przy ul. Grudziądzkiej, gdzie o godz. 21.00 mundurowi przyłapali kierującego motorowerem. Alkomat wykazał 0,17 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. W KPP Chełmno w sprawie prowadzone jest postępowanie administracyjno-porządkowe.

Materiał: KPP Chełmno

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%