20 marca 2026 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmnie. Podczas zebrania podsumowano działalność jednostki za miniony rok oraz przedstawiono plany działania na kolejny. Wszystkie głosowania przebiegły sprawnie, ustępujący Zarząd uzyskał absolutorium za okres sprawozdawczy.
W wyniku wyborów ukonstytuował się zarząd OSP Chełmno:
Prezes – druh Jakub Guzek
Wiceprezes – Naczelnik – druh Andrzej Ciupak
Zastępca Naczelnika – druh Sebastian Osiński
Sekretarz – druh Dmytro Hutsu
Skarbnik – druh Mateusz Barczak
Członkowie zarządu: druh Tomasz Guzek, druh Tomasz Klemiński, druh Piotr Spiżewski
Podczas zebrania miała miejsce również podniosła chwila – po wielu latach z funkcji skarbnika zrezygnował druh Tomasz Klemiński. Został uhonorowany upominkiem oraz wieloma słowami uznania za profesjonalizm i zaangażowanie.
Walne zebranie było także okazją do wyróżnienia druhów oraz członków MDP za działalność ratowniczą i społeczną Wręczono pamiątkowe statuetki oraz medale.
Wśród zaproszonych gości obecni byli: Burmistrz miasta Chełmna Mariusz Kędzierski, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP druh Jarosław Kuzioła, Komendant miejsko - gminny OSP druh Marcin Skorupski oraz Komendant Powiatowy PSP bryg. Tomasz Guzek.
Z ust zaproszonych gości padło wiele ciepłych słów w stronę zarządu oraz druhów naszej jednostki. Jest to dla nas duże wyróżnienie.
Podziękowania za bardzo dobrą współpracę oraz wsparcie od Zarządu otrzymał Burmistrz Mariusz Kędzierski.
materiał: OSP Chełmno
🤣20:37, 22.03.2026
Murawski wysłał smutnego figuranta?🤣
Marek 23:45, 23.03.2026
Nie wierzę że Murawski wszystkim rządzi.Burmistrz też ma coś do powiedzenia
Ciekawe07:11, 24.03.2026
Jedynie może coś ma do powiedzenia w niektórych sprawach osobowych. Resztę strategicznych decyzji podejmuje człowiek z cienia, jak i jego ludzie. Tutaj dużą rolę mają niektórzy ciekawi inwestorzy (nie będę rzucać nazwiskami).. Niestety, ale mam podejrzenia że gospodarz nie ma narzędzi żeby im się przeciwstawić, bo w Radzie Miasta wprowadził jedynie dwóch radnych. Dla porównania klastrowy wprowadził ich o wiele więcej…
😡17:35, 23.03.2026
Kedzierski nierobie, zamiast się lansować, weź się gnomie do roboty. Poniedziałek, 13.57 sms z wodociągów, że awaria. Szósta w tym miesiącu. Jest godzina 17.34, wody nadal nie ma. 😡
Hmm 20:00, 23.03.2026
Ktoś wyżej napisał - słusznie, ile ma Obecny do gadania. Zresztą tak samo jak Poprzednik. Mówiłem to wiele razy, ale powtórzę jeszcze raz - zrzucenie MK nic nie da! Następca też będzie kontrolowany…
Mambo199918:44, 23.03.2026
Luty - awarii, styczeń - 11 awarii. Pogonić tych nieudaczników.
Mambo199919:38, 23.03.2026
Luty - 5 awarii.
Hihi19:56, 23.03.2026
Mieszkańcy. Co wy się tak denerwujecie? Wodociągi? Na co nam, Chełminiakom. Mamy klastry🤦, lanserstwo, i nagrody dla włodarzy.
Tyle wystarczy w tym małym miasteczku😂🙂
xCzY21:19, 23.03.2026
Godzina 21.25 - w pato miasteczku nadal nie ma wody. W wodociągach nikt nie odbiera, możecie sprawdzić - dyspozytor - 56-686-04-10. WIEKSZE PREMIE I PENSJE IM DAĆ
Miszkaniec09:39, 24.03.2026
Brawo Mariusz !!! Jak Pan jest na stanowisku widać że CCH pięknieje !!!!
Precz z hejterami chełmińskimi 👎😡👎😡👎
Mieszkańcu …15:29, 24.03.2026
„Chełmno za obecnego pięknieje” a wody nadal brak😂
Zapewnie to ci „źli” hejterzy nie wymienili starych pruskich wodociągów na nowe… Poprostu ŻAL.PL😄
Info18:37, 24.03.2026
Awaria jeszcze będzie jutro. Brawo WY!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz