Wiadomości

Zamknij

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmnie

. 13:48, 22.03.2026 Aktualizacja: 13:49, 22.03.2026
12 Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmnie

20 marca 2026 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmnie. Podczas zebrania podsumowano działalność jednostki za miniony rok oraz przedstawiono plany działania na kolejny. Wszystkie głosowania przebiegły sprawnie, ustępujący Zarząd uzyskał absolutorium za okres sprawozdawczy.

W wyniku wyborów ukonstytuował się zarząd OSP Chełmno:

Prezes – druh Jakub Guzek

Wiceprezes – Naczelnik – druh Andrzej Ciupak

Zastępca Naczelnika – druh Sebastian Osiński

Sekretarz – druh Dmytro Hutsu

Skarbnik – druh Mateusz Barczak

Członkowie zarządu: druh Tomasz Guzek, druh Tomasz Klemiński, druh Piotr Spiżewski

Podczas zebrania miała miejsce również podniosła chwila – po wielu latach z funkcji skarbnika zrezygnował druh Tomasz Klemiński. Został uhonorowany upominkiem oraz wieloma słowami uznania za profesjonalizm i zaangażowanie.

Walne zebranie było także okazją do wyróżnienia druhów oraz członków MDP za działalność ratowniczą i społeczną Wręczono pamiątkowe statuetki oraz medale.

Wśród zaproszonych gości obecni byli: Burmistrz miasta Chełmna Mariusz Kędzierski, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP druh Jarosław Kuzioła, Komendant miejsko - gminny OSP druh Marcin Skorupski oraz Komendant Powiatowy PSP bryg. Tomasz Guzek.

Z ust zaproszonych gości padło wiele ciepłych słów w stronę zarządu oraz druhów naszej jednostki. Jest to dla nas duże wyróżnienie.

Podziękowania za bardzo dobrą współpracę oraz wsparcie od Zarządu otrzymał Burmistrz Mariusz Kędzierski.

materiał: OSP Chełmno

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (12)

🤣🤣

10 1

Murawski wysłał smutnego figuranta?🤣

20:37, 22.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

Marek Marek

1 3

Nie wierzę że Murawski wszystkim rządzi.Burmistrz też ma coś do powiedzenia

23:45, 23.03.2026

CiekaweCiekawe

1 0

Jedynie może coś ma do powiedzenia w niektórych sprawach osobowych. Resztę strategicznych decyzji podejmuje człowiek z cienia, jak i jego ludzie. Tutaj dużą rolę mają niektórzy ciekawi inwestorzy (nie będę rzucać nazwiskami).. Niestety, ale mam podejrzenia że gospodarz nie ma narzędzi żeby im się przeciwstawić, bo w Radzie Miasta wprowadził jedynie dwóch radnych. Dla porównania klastrowy wprowadził ich o wiele więcej…

07:11, 24.03.2026

😡😡

10 1

Kedzierski nierobie, zamiast się lansować, weź się gnomie do roboty. Poniedziałek, 13.57 sms z wodociągów, że awaria. Szósta w tym miesiącu. Jest godzina 17.34, wody nadal nie ma. 😡

17:35, 23.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Hmm Hmm

5 0

Ktoś wyżej napisał - słusznie, ile ma Obecny do gadania. Zresztą tak samo jak Poprzednik. Mówiłem to wiele razy, ale powtórzę jeszcze raz - zrzucenie MK nic nie da! Następca też będzie kontrolowany…

20:00, 23.03.2026

Mambo1999Mambo1999

10 1

Luty - awarii, styczeń - 11 awarii. Pogonić tych nieudaczników.

18:44, 23.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mambo1999Mambo1999

5 1

Luty - 5 awarii.

19:38, 23.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

HihiHihi

8 1

Mieszkańcy. Co wy się tak denerwujecie? Wodociągi? Na co nam, Chełminiakom. Mamy klastry🤦, lanserstwo, i nagrody dla włodarzy.

Tyle wystarczy w tym małym miasteczku😂🙂

19:56, 23.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

xCzYxCzY

5 1

Godzina 21.25 - w pato miasteczku nadal nie ma wody. W wodociągach nikt nie odbiera, możecie sprawdzić - dyspozytor - 56-686-04-10. WIEKSZE PREMIE I PENSJE IM DAĆ

21:19, 23.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MiszkaniecMiszkaniec

1 6

Brawo Mariusz !!! Jak Pan jest na stanowisku widać że CCH pięknieje !!!!
Precz z hejterami chełmińskimi 👎😡👎😡👎

09:39, 24.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mieszkańcu …Mieszkańcu …

3 1

„Chełmno za obecnego pięknieje” a wody nadal brak😂
Zapewnie to ci „źli” hejterzy nie wymienili starych pruskich wodociągów na nowe… Poprostu ŻAL.PL😄

15:29, 24.03.2026

InfoInfo

2 0

Awaria jeszcze będzie jutro. Brawo WY!

18:37, 24.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%