Zamknij
REKLAMA

Bestsellery wśród upominków na 18 urodziny

08:19, 22.04.2022 | materiał partnera

Na 18. urodziny od znajomych – te prezenty sprawdzą się najlepiej

Szukasz dobrego pomysłu na prezent na 18. urodziny? Wspólnie ze znajomymi chcecie kupić coś oryginalnego, a jednocześnie niezbyt drogiego? Wydaje Wam się, że wszystko już było i trudno o jakąkolwiek ciekawszą niespodziankę? Na szczęście wystarczy trochę kreatywności, by stworzyć naprawdę ciekawy upominek!

Niektórzy na swoje osiemnaste urodziny czekają z niecierpliwością, wprost nie mogąc się doczekać, kiedy już wezmą do ręki swój wymarzony dowód osobisty – a pod jego postacią klucz do różnych „dorosłych” przywilejów. Inni na osiemnastkę patrzą z lekką obawą, zastanawiając się, co właściwie może się zmienić, jak będzie wyglądał ten symboliczny moment przejścia w dorosłość. A może nie zmieni się zupełnie nic? Każdy musi się o tym przekonać osobiście.

Niezależnie jednak od tego, jak przyszły solenizant zapatruje się na zbliżające się święto, warto podarować mu coś niezwykłego. W tej roli idealnie sprawdzi się prezent personalizowany.

Personalizowany prezent na 18. urodziny

Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości, że osiemnastka to okazja wyjątkowa – i że taki również powinien być prezent. Co wybrać?

Plakat ze zdjęciami PREZENT NA URODZINY to pierwsza z wielu ciekawych możliwości. Wygląda bardzo efektownie i z pewnością stanowić będzie doskonałą dekorację jeszcze-dziecięcego pokoju. Na oprawionym w czarną ramkę plakacie umieścić można dowolne, samodzielnie wybrane zdjęcia. Mogą to być rodzinne fotografie, ale też różne zdjęcia ze wspólnych wypadów ze znajomymi. Na pewno nie zaszkodzą zabawne ujęcia z dzieciństwa – każdy ma przynajmniej kilka takich, na które po latach patrzy się z uśmiechem, ale i lekkim zażenowaniem. Ot, uroki!

Innym z bardzo oryginalnych pomysłów na osiemnastkowy prezent jest poduszka TWOJA TWARZ. Podobnie jak powyższy plakat, znakomicie sprawdzi się w roli dekoracji, przy czym ta wygląda jeszcze bardziej oryginalnie. Z całą pewnością zaskoczy obdarowaną osobę. Jeżeli więc chcecie wykazać się pomysłowością i wprawić swojego świętującego znajomego w zdumienie, to właśnie idealny wybór!

Koniecznie sprawdźcie też inne propozycje!

TOP 10 pomysłów na prezent na 18. urodziny

1. Kartka XXL stylizowana na dowód osobisty

2. Personalizowana skarbonka z obrazkiem w tle

3. Belgijskie czekoladki w spersonalizowanym opakowaniu

4. Grawerowany kieliszek do wina

5. Kubek ozdobiony własnym zdjęciem

6. Drewniane nosidło na piwo

7. Świeca zapachowa w personalizowanym słoiczku

8. Grawerowane pudełko wspomnień

9. Stand tekturowy z własnego zdjęcia

10. Bukiet balonów wypełnionych helem

To wybrane pomysły na prezenty z okazji osiemnastych urodzin. Niezależnie od tego, który ostatecznie się wybierze, warto każdemu z nich poświęcić chwilę uwagi, dodając do niego odpowiednio dobrane napisy lub – jeśli projekt na to pozwala – zdjęcia. To fantastyczna okazja do tego, by stworzyć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Taką, którą obdarowany zachowa na resztę życia. Niech więc będzie naprawdę szczególna.

Można postawić na klasyczną i sympatyczną, ponadczasową dedykację. Można też wybrać coś bardziej zabawnego, humorystycznego – akurat osiemnaste urodziny idealnie temu sprzyjają. Na koniec zaś warto pamiętać o tym, że materialny upominek – na osiemnastkę, ale i na dowolne inne okazje – to tylko dodatek. Ostatecznie znacznie bardziej liczy się wspólnie spędzony czas. Może więc oprócz prezentu pomyśleć także o jakiejś wspólnej wycieczce, choćby niewielkiej? Może o wspólnym udziale w jakimś wydarzeniu? Możliwości jest mnóstwo!

Zajrzyjcie więc już dzisiaj na Crazyshop.pl – czeka tam całe morze inspiracji oraz najlepszych pomysłów na prezent na 18. urodziny!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%