Zamknij
REKLAMA

Dekoracyjne podkładki na stół - przydatna ozdoba

15:21, 19.11.2021 | materiały partnera

Tutaj tłusty kawałek mięsa spadnie na stół, tam rozleje się sok owocowy na biały obrus. W dodatku nieestetyczne ślady na drewnie pozostawione przez kubek z gorącą herbatą... Codzienność w domu nie zawsze jest kolorowa. Zwłaszcza, jeśli w domu są dzieci. Jeśli chcesz ochronić obrusy i blaty przed zniszczeniem i zabrudzeniem, to jest na to sposób! Dekoracyjne podkładki na stół i nie tylko - przydadzą się w każdym domu i mieszkaniu.

Podkładki pod talerze

Przypomnij sobie, ile razy podczas świąt Twój obrus wyglądał jak pole bitwy. Pewnie tyle, że trudno zliczyć. Kiedy przy stole gości spore grono osób, a w dodatku są przy nim także dzieci, to nie sposób uniknąć zabrudzeń. Zawsze zdarzy się, że kawałek jedzenia spadnie obok talerza albo napój rozleje się poza szklankę. Często plam trudno się pozbyć, zwłaszcza z białego nakrycia. Ale na szczęście możesz im zapobiec i ochronić swoje obrusy wybierając podkładki pod talerze. Takie rozwiązanie nie tylko jest przydatne, ale także pełni funkcję dekoracyjną. Kolorowe podkładki to świetny dodatek na stół. Dobrze sprawdzą się nie tylko od święta, ale także na co dzień podczas obiadu czy picia popołudniowej herbaty. Dzięki nim stół będzie ożywiony i pięknie udekorowany. Więcej nt. podkładek znajdziesz tutaj: https://www.amart.pl/category/podkladki-na-stol-i-maty-stolowe.

Nie tylko do kuchni 

Podkładki na stół świetnie sprawdzą się nie tylko w kuchni i jadalni. Możesz ich także używać w salonie czy przedpokoju. Lubisz mieć kwiaty w salonie? Kwiaty to piękna ozdoba każdego wnętrza. W dodatku wnoszą do domu piękny zapach i oczyszczają powietrze. Czy to kwiaty cięte, czy doniczkowe - zasługują na odpowiednie miejsce. Aby wyeksponować wazon z tulipanami czy różami, postaw go na komodzie. Bez obaw, nie zostaną na niej przebarwienia. Na wypadek gdyby woda się wylała, warto położyć pod wazonem podkładkę, która ochroni blat i będzie ładną ozdobą salonu. 

Popołudniowa kawa czy herbata w salonie to przyjemny sposób spędzania czasu. Jeśli jest to Twoim częstym rytuałem, to warto mieć podkładki pod kubki, na których Ty i Twoi goście będziecie mogli w każdej chwili postawić naczynie z napojem. Dzięki temu unikniesz nieestetycznych śladów, które tworzą się pod wpływem wilgoci i wysokiej temperatury pod kubkiem z herbatą. 

Ładne i praktyczne

Podkładki na stół i pod talerze mają wiele zalet. Przede wszystkim chronią stół i obrus przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Poza tym są piękną ozdobą i dopełnieniem nakrycia stołu. Mogą być wykonane z materiału, filcu, tworzywa sztucznego lub korka. Możesz wybierać spośród wielu kolorów, wzorów i kształtów, są także podkładki świąteczne. Dzięki temu z łatwością dobierzesz podkładki do swojego domu. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%