Zamknij
REKLAMA

Odpromienniki elektromagnetyczne - większy komfort życia

00:29, 19.02.2021 | materiały partnera

Problemy z koncentracją, bóle głowy, bezsenność, niepokój – kiedy czujemy się źle, po pomoc zwykle ruszamy do lekarza lub apteki. Tymczasem mało kto zdaje sobie sprawę, jak bardzo niekorzystne działanie na nasz organizm, mają wszelkie urządzenia elektryczne i elektroniczne, które posiadamy w swoich domach: telefony, komputery, telewizory, sprzęt AGD, a nawet kable elektryczne. W tworzonym przez nie „smogu elektromagnetycznym” należy upatrywać źródła większości dolegliwości. Dlatego stworzono odpromienniki elektromagnetyczne – ekrany, które skutecznie chronić mają przed szkodliwym promieniowaniem.

Czym właściwie są odpromienniki elektromagnetyczne?

Odpromienniki elektromagnetyczne to najkrócej mówiąc neutralizatory promieniowania elektromagnetycznego. Przejmują niekorzystne dla żywych organizmów fale elektryczne i magnetyczne i unieszkodliwiają je poprzez emisję jonów o ujemnym ładunku. Odpromienniki znajdziemy w postaci sporych rozmiarów mat – ekranów neutralizujących, naklejek – tarcz kwantowych na telefon, tablet czy komputer, dysków do modyfikacji struktury wody oraz magnesów, które umieścić można w dowolnym miejscu mieszkania czy biura. Wszystkie te urządzenia, dostępne np. w Mediasklep24.pl – znacząco zmniejszają tempo absorpcji niekorzystnego promieniowania przez mózg i ciało człowieka.

Niekorzystny wpływ pola elektromagnetycznego na człowieka

Szkodliwy wpływ działania pola elektromagnetycznego na organizm człowieka od lat stanowi przedmiot dociekań lekarzy i naukowców. W ostatnich latach zauważono i dowiedziono, że promieniowanie niekorzystnie oddziałuje nie tylko na samopoczucie, ale i jest w stanie skutecznie rozregulować system immunologiczny człowieka. Dlatego zwiększono normy bezpieczeństwa i zaostrzono wytyczne, które ograniczać mają PEM, szczególnie w miejscach, w których przebywają ludzie i zwierzęta.

To jednak wciąż zbyt mało. Szeroka obecność w naszym życiu urządzeń wytwarzających sztuczne pole elektromagnetyczne, wciąż niekorzystnie oddziałuje na wewnętrzną równowagę biologiczną organizmu. Szansą na zmniejszenie złego wpływu są właśnie odpromienniki elektromagnetyczne.

Świetne maty ADR Technology – skuteczna ochrona snu

Jednym z najskuteczniejszych sposobów ekranowania przed zewnętrznym polem elektromagnetycznym są maty i materiały neutralizujące wykonane w technologii ADR. To nowatorska, unikalna w skali światowej, metoda opracowana w Polsce, która skutecznie izoluje człowieka przed niekorzystnym promieniowaniem. Wykonane z niej maty i materace – odpromienniki elektromagnetyczne - neutralizują zły wpływ pola elektromagnetycznego na organizm w fazie snu i spoczynku – momencie największej regeneracji ciała i komórkowej odnowy.

Dzięki temu użytkownik mat z materiałów ADR może liczyć na spokojny sen bez zakłóceń, a w dłuższej perspektywie – poprawę zdrowia, samopoczucia, koncentracji i zauważalny przypływ sił witalnych. Materiały, podkłady oraz wiele innych przydatnych akcesoriów chroniących przed PEM znaleźć można w dobrej jakości sklepach z AGD i akcesoriami dla domu, w tym w domenie www.mediasklep24.pl.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%