Zamknij
REKLAMA

Ile kosztuje wypożyczenie busa?

12:28, 15.06.2020 | art.sponsorowany

Czasami potrzebujemy pojazdów do zadań specjalnych. Wypożyczalnie doskonale sobie z tego zdają sprawę i udostępniają nam nowe oferty.

Wypożyczalnia busów – na co zwrócić uwagę?

Kiedy decydujemy się na wynajem busa, interesować nas będzie przede wszystkim jego pojemność. Standardem jest siedem miejsc siedzących, jednak coraz bardziej popularny staje się segment pojazdów dziewięcioosobowych. Często zdarza się, że łatwiej znaleźć właśnie taką propozycję niż mniejszy samochód. Skorzystanie z 9-osobowego busa nie wymaga wynajęcia dodatkowego kierowcy, jako że taki pojazd może prowadzić każda osoba z prawem jazdy kategorii B. Koszt wynajmu busa będzie uzależniony od rozmiarów, marki, wydajności oraz wartości samego pojazdu. Ceny wahają się od 78 do 200 złotych na dobę, a w przypadku wynajmu miesięcznego możemy spotkać się z kwotą nawet do 5 tysięcy złotych. Mowa tu oczywiście o samym wypożyczeniu, bez kosztów eksploatacji. Ich wysokość będzie zależna między innymi od indywidualnego zużycia paliwa danego kierowcy. Podane wyżej ceny zostały oszacowane na podstawie carfree.pl, które jest jedną z bardziej opłacalnych wypożyczalni. Niewykluczone, że przebierając w konkurencyjnych ofertach, natkniemy się na znacznie wyższe ceny.

Kto wypożycza busy?

Jeśli zastanawiamy się nad wynajmem busa, zazwyczaj oznacza to, że musimy przetransportować większą liczbę osób lub towarów niż zazwyczaj ma to miejsce. Skorzystanie z wypożyczalni często jest jedyną drogą, gdyż w przeciwnym razie czekają nas wysokie wydatki na tego typu pojazdy. Busy sprawdzają się zarówno w sytuacji klientów indywidualnych, którzy chcą w większej grupie przemieszczać się na danej trasie, ale też klientów komercyjnych, którzy w wyniku nagłego wzrostu zapotrzebowania na ich usługi potrzebują dodatkowego transportu. Wypożyczenie busa to koszt nieporównywalnie niższy od skorzystania z usług firmy spedycyjnej, taksówki transportowej czy wypożyczenia dwóch mniejszych pojazdów. Jest to także rozwiązanie bardzo wygodne. Sama procedura przebiega bezproblemowo, gdyż bez większych problemów wykonamy ją przez internet.

Jeśli interesuje nas wypożyczenie samochodu do zadań specjalnych, z pewnością powinniśmy zobaczyć poradnik „Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku w Bydgoszczy. Dowiadując się więcej na ten temat, będziemy w stanie wydawać mniej pieniędzy. Przed wyborem musimy poznać możliwości różnych pojazdów. Co więcej, możemy zapoznać się z całą procedurą, zanim jeszcze przyjdzie nam wziąć w niej udział. Warto postawić na sprawdzoną wypożyczalnię, taką jak na przykład carfree.pl.

(art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA