Zamknij
REKLAMA

Ubezpiecznie nart w Colonnade gwarancją bezpiecznego szaleństwa. Przekonaj się o tym sam!

09:27, 12.05.2019 | materiały partnera

Góry. O zaczerpnięciu ich krystalicznie czystego powietrza marzy wielu z nas. Niektórym jednak nie wystarcza sam jego smak i potrzebują czegoś więcej. Planują więc ambitne spacery niebezpiecznymi szlakami górskimi, by napawać się cudnymi widokami i urokiem śnieżnych krajobrazów. Mając na względzie piękno wizji stającej nam przed oczyma na myśl o takiej przygodzie, nie sposób uwierzyć, że są ludzie, dla których i to okazuje się niewystarczające. To prawda. Istnieje w naszym kraju grono osób, które machną ręką na zwykłą przechadzkę ścieżką, a ich wzrok poszukiwał będzie czegoś innego, aniżeli urokliwej chatki, w której przy ognisku ogrzać będą mogli zmarłe od spacerów ciało. Ci ludzie to narciarze, a tym, czego wypatrują po dotarciu w góry, jest narciarski stok, na którym chcą aktywnie odreagować trudy dnia codziennego. Wbrew obiegowej opinii nie jest ich w Polsce tak mało, bowiem prawie co trzeci Polak potrafi jeździć na nartach! Znaleźć nas można wszędzie, szczególnie upodobanymi przez nas stokami są jednak te znajdujące się po czeskiej stronie granicy, ale jeździmy też w inne zakątki Europy. Niezależnie jednak od tego, czy narciarską przygodę planujemy zaliczyć w Polsce, czy za granicą naszego pięknego kraju, warto pamiętać o Colonnade - ubezpieczenie narty.

Ubezpieczenie narciarskie Colonnade? Czy to się opłaca?

To pytanie, być może, rodzi się w wielu głowach po usłyszeniu stwierdzenia, że warto pomyślec przezornie o nadchodzącym wyjeździe i związanych z nim niebezpiecznych sytuacjach mogących wystąpić na stoku. Otóż odpowiedź jest oczywiście twierdząca, o czym świadczą kolejni uśmiechnięci klienci, którzy, mimo wypadku podczas wyjazdu, skorzystali z pomocy ubezpieczenia nart w Colonnade i uratowali tym samym domowy budżet od straszliwego załamania. Ci, którzy zaniechali tej inwestycji trwając w mylnym przeświadczeniu, że nie spotka ich nic złego, przeklinają zapewne w duchu swoją lekkomyślność po skonfrontowaniu jej z rzeczywistością. Wypadki chodzą po ludziach, nawet tych, którzy swoje umiejętności jazdy na nartach kategoryzować mogą jako mistrzowskie. Ubezpieczenie na narty w Colonnade jest godne polecenia ze względu na wysoką jakość obsługi klienta gwarantowaną przez fakt, iż firma ta zatrudnia ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dbaniu o interes nabywcy ubezpieczenia. Nie sposób pominąć również jakości samej usługi, która wysokimi świadczeniami oraz szerokim zakresem ochronnym zdobywa kolejne serca każdego dnia. Nawet 200 000 euro na koszty leczenia to suma, która wystarczyłaby nam, nawet gdybyśmy jeździli na nartach zrobionych ze znalezionych przy stoku patyków.

Co oferuje ubezpieczenie narciarskie w Colonnade?

Zakres ochrony obejmuje wszystkie elementy szczególnie ważne dla każdego sympatyka uprawiania sportów podczas wyjazdu. Pokrywają one głównie:

  • koszty leczenia (w najbogatszym wariancie, wynoszą nawet 200 000 euro)
  • pakiet assistance
  • transport medyczny
  • następstwa nieszczęśliwych wypadków
  • OC

Jest ich oczywiście o wiele więcej, jednak patrząc przez pryzmat uprawiania śnieżnych sportów, te są najważniejsze. Oferta jest przeznaczona dla nas niezależnie od tego, czy planujemy wyjazd krajowy, czy też wakacje za granicą. Ubezpieczenie wyjazdowe Colonnade zasięgiem obejmuje cały świat, jeżeli wybierzemy odpowiedni jego rodzaj, a sumy świadczeń pozwolą cieszyć się wakacjami bez obaw, że wypadek skończy się koniecznością brania wieloletniego kredytu na jego spłatę. W trosce o oszczędność czasu, ubezpieczalnia oferuje również nabycie ubezpieczenia turystycznego Colonnade online, co wymaga od nas poświęcenia jedynie kilku chwil.

REKLAMA
(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone