Zamknij
REKLAMA

Sala na chrzciny

12:55, 26.04.2019 | materiały partnera

Chcemy być z Państwem w te dni! Narodziny nowego członka rodziny, komunia dziecka czy też świętowanie innych rodzinnych uroczystości – każdorazowo warto zadbać o odpowiednią oprawę tych dni, ponieważ będziemy je wspominać przez wiele, wiele lat. Wiemy, że są to dla Państwa ważne chwile, dlatego cały nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby również od strony organizacyjnej – dopracowany był każdy szczegół, a Państwo mogli świętować w gronie swoich najbliższych.

Perfekcjonizm naszym atutem!

Zgromadzone przez lata doświadczenie nauczyło nas, że sukces odnosi się tylko wówczas, gdy każdy aspekt dopracowany będzie do perfekcji. I tak właśnie działamy w naszej branży. Sale, które proponujemy na Państwa przyjęcia, to miejsca dopracowane przez naszych specjalistów od designu. Wyróżniają się swoim wnętrzem i z pewnością urzekną również Państwa. Obecnie organizujemy przyjęcia w trzech salach o zróżnicowanej wielkości, aby tym samym odpowiedzieć na potrzeby, z którymi Państwo do nas przychodzą.

Zorganizowaliśmy wiele przyjęć i praktyka, którą dzięki temu zdobyliśmy nauczyła nas, że jednym z najistotniejszych aspektów przyjęć jest jedzenie. W naszym lokalu zatrudniamy specjalistów, którzy nie są nowicjuszami w swoim fachu i potrafią zadbać o podniebienia gości.

Wiemy również jak zadbać o najmniejszych gości. Specjalnie dla nich przygotowujemy specjalne menu, aby rodzinne przyjęcie było dla nich prawdziwą kulinarną przygodą. Na tym jednak nie kończy się nasza oferta dla najmłodszych. W ramach imprez komunijnych zapewniamy spędzanie czasu z animatorem, jak również zabawę w dmuchanym zamku, jeśli tylko aura na zewnątrz na to pozwala.

Pomożemy Państwu w tworzeniu pięknych wspomnień!

Aby mogli się Państwo przekonać, że nasze sale wyróżniają się swoją aranżacją - zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć dostępną na naszej stronie internetowej. Nie mamy wątpliwości, że zaufanie, jakim obdarzą nas Państwo, powierzając organizację swojego rodzinnego przyjęcia w lokalu Trzy Róże, nie zostanie zawiedzione.

Jeśli chcą Państwo zorganizować chrzciny Lublin będzie świetnym miejscem.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone