Zamknij
REKLAMA

Pieczątki Nomo – stworzone z myślą o wysokim komforcie pracy

13:44, 21.07.2022 | materiał partnera

Pieczątki marki Nomo cieszą się coraz większą popularnością ze strony firm oraz instytucji, w których stemplowanie to nieodzowna część pracy. Jakościowe pieczątki tej marki są w stanie zagwarantować znacznie większy komfort pracy, a jednocześnie imponującą trwałość – nawet do 20,000 odbić. Wszystko za sprawą nowoczesnej technologii, w jakich wytwarzane są pieczątki Nomo. 

Czym charakteryzują się pieczątki Nomo? 

Pieczątki Nomo wykonano w nowoczesnej technologii Sun Stamper na specjalnych maszynach błyskowych. Ważną rolę odgrywa tu specjalistyczna, japońska guma do naświetlania. Efekt? Duży rozmiar stempla przy kompaktowym rozmiarze całej pieczątki. Tym właśnie charakteryzują się jakościowe pieczątki Nomo – są bardzo poręczne, a jednocześnie gwarantują dużą dokładność i rozmiar stempla. Na stemplu można umieścić tekst w kilku wersach, grafikę, logotyp, a nawet zdjęcie. Dzięki temu, są to pieczątki uniwersalne, które znajdą zastosowanie zarówno w dużych firmach oraz instytucjach, jak również w przypadku osób prywatnych.  

Bogaty wybór pieczątek Nomo 

Kolejnym plusem jest to, że pieczątki Nomo są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów. Znajdziemy tu najbardziej uniwersalne wymiary, takie jak: 2 i ½, 3 i ½. 5 i ½, a także pieczątki kwadratowe z możliwością pozostawienia okrągłego stempla. Tak szeroki wybór sprawia, że znacznie łatwiej jest zamówić pieczątki Nomo dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. Jak już mówiliśmy, na stemplu można umieścić napisy, grafikę czy logotyp, dzięki czemu, są to modele bardzo uniwersalne przeznaczone dla osób o zróżnicowanych potrzebach. Nie dziwi zatem fakt, że coraz większa liczba firm oraz instytucji decyduje się na wybór nowoczesnych pieczątek Nomo.  

Zalety płynące z wyboru pieczątek Nomo  

Wybierając pieczątki Mono można oczekiwać najwyższej jakości wykonania, co przekłada się na wysoki komfort pracy oraz trwałość – pieczątka umożliwia nawet do 20,000 odbić lub do siedmiu lat pracy. To nawet pięciokrotnie dłużej, aniżeli możliwości tradycyjnych pieczątek. Tak wysoka trwałość wpływa oczywiście na niższe koszty eksploatacyjne i znacznie rzadsze zakupy nowych pieczątek. Szeroki wybór produktów ułatwia stworzenie pieczątki pod kątem indywidualnych oczekiwań. Na plus możemy ocenić również korzystny stosunek ceny do jakości. Śmiało możemy stwierdzić, że pieczątki Nomo to doskonały wybór zarówno dla dużych instytucji, małych, średnich i dużych firm, jak również dla osób prywatnych potrzebujących poręcznej pieczątki.  

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%