Zamknij
REKLAMA

Jakie imprezy kulturalne zaplanowano na wakacje w Sopocie?

13:05, 24.06.2022 | materiał partnera

Wakacje w Sopocie to zawsze bardzo aktywny czas wypełniony wydarzeniami dla turystów oraz lokalnej społeczności. W harmonogramie na 2022 rok znalazły się zarówno koncerty jak i festiwale muzyczne, oraz wydarzenia kulturalne o innym charakterze. Jak spędzić czas ze znajomymi w Sopocie? Na który koncert warto się wybrać?

Imprezy w Sopocie — wakacje 2022

Dla wszystkich funów clubbingu Sopot przygotował specjalne wydarzenia. Jednym z nich jest Noc Rezydentów w klubie Sfinks700. Warto spieszyć się do zapisów, ponieważ liczba miejsc jest mocno ograniczona. Kolejną imprezą klubową na mapie miasta jest One Night in Sopot: daisy cutter/ CRANZ/M4RY JAN3. Jest to bardzo letnie wydarzenie, które nada charakteru i gorącej atmosfery sobotniej nocy. Tym razem w klubie Sfinks700 zagoszczą rytmy techno, które stworzą nieco mroczny i niepokojący klimat. Liczba miejsc jest mocno ograniczona, dlatego zachęcamy do tego, aby jak najszybciej wpisać się na listę.

Sfinks 700 nie odpuszcza na dwóch imprezach, dlatego wszyscy, którzy odwiedzają Sopot są zaproszeni na wakacyjną potupankę. Paranoid Collab & Napalm Music Night to dawka mocnych wrażeń muzycznych i gwarancja niepowtarzalnej atmosfery. Z głośników popłynie głównie muzyka techno, która przeniesie nas w inny wymiar muzycznych doznań. Będzie można naładować się dobrą energią i pobawić się w gronie pozytywnie nastawionych osób. Liczba miejsc w klubie jest ograniczona, dlatego warto już teraz zapisać się na clubbing.

Kolejną imprezą organizowaną przez Sfinks700 jest CARDIO: Lulu Malina|Weikum/ John Waiter Bday. Elemetem łączącym wszystkich uczestników clubbingu będzie taniec, który wyzwoli szybsze bicie serca oraz podniesie tętno. Impreza jest świetną alternatywą dla siłowni i gwarantuje podobne efekty. Liczba miejsc w klubie jest mocno ograniczona, dlatego warto zapisać się na wydarzenie. Na rozpoczęcie wakacji również planujemy wydarzenie klubowe WIXAPOL NAD MORZEM. Będzie to doskonała okazja do odrobiny relaksu i odstresowania przy dobrej muzyce do tańca.

Koncerty muzyczne zaplanowane na wakacje 2022

Już 12 czerwca będziemy mogli wziąć udział w VI Sopockich Wieczorach Organowych, które pozwolą nam poznać nie tylko utwory, ale również ich twórców i historię. Koncerty kameralne wyświetlane będą na ekranach przed ławeczkami, dzięki czemu każdy będzie mógł z nich skorzystać.

Wartym odwiedzenia wydarzeniem będą na pewno LASY Muzyczne. To już trzecia odsłona, która przedstawia najciekawsze odkrycia muzyczne. Artystą, który porwie publiczność będzie WaluśKraksaKryzys, który pokaże nam piękne, gitarowe brzmienia. Wydarzenie dostarczy nam mnóstwo energii i odbędzie się w letniej, gorącej atmosferze. Artysta zabierze nas do swojego muzycznego świata, który zachwyci swoją naturalnością i wyjątkowością. Więcej informacji na temat wydarzeń kulturalnych oraz koncertów i clubbingów można znaleźć na stronie internetowej https://muno.pl/imprezy/sopot/.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%