Zamknij
REKLAMA

Sprawdź jak legalnie obstawiać sport u bukmachera!

15:41, 26.05.2022 | materiał partnera

Dlaczego aplikacja mobilna to najlepsze narzędzie do obstawiania meczów? Jak działają aplikacje mobilne i więcej!

Ustawa hazardowa oraz jej późniejsze nowelizacje regulują polski rynek zakładów sportowych. Obstawianie meczów u licencjonowanych przez ministra finansów bukmacherów, to całkowicie legalna czynność dla odpowiedzialnych osób. Jak legalnie obstawiać sport i jak działają aplikacje mobilne, które to ułatwiają?

Jak zacząć legalnie obstawiać sport?

Może się to wydać dziwne, ale wiele wskazuje na to, że dzisiaj trudniej jest obstawiać nielegalnie, niż w świetle prawa. Ustawodawca wymaga od graczy pełnoletniości, a obowiązek weryfikacji nakłada na organizatora zakładów. 

W praktyce oznacza to, że musimy przejść proces weryfikacji u wybranego przez nas legalnego bukmachera. Prawdopodobnie w każdym przypadku odbędzie się to dwuetapowo. W pierwszej kolejności należy zarejestrować tak zwane konto tymczasowe gracza, co zajmie nam około minutę.

W dalszej kolejności, będziemy musieli zweryfikować nasze dane osobowe, co wynika z konieczności ukończenia 18 lat. Ostatnim krokiem będzie uzupełnienie rachunku bankowego do przelewów. Na szczęście w praktyce wszystko jest bardzo proste w obsłudze. Przykładowo w Betclic aplikacja (zobacz więcej https://www.probukmacher.pl/akademia/bukmacherzy/betclic/betclic-aplikacja/), ostatni etap weryfikacji odbywa się w panelu jak niżej.

 

Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych informacji, nie ma już żadnych przeszkód to rozpoczęcia zabawy jako pełnoprawny gracz.

Gdzie obstawiać sport?

Punkty naziemne to jedna z możliwości. Z oczywistych względów, nie będzie to jednak preferowana przez nas opcja. Ograniczony dostęp to największy minus. Współczesny świat przenosi się do Internetu z wielu powodów. Przede wszystkim jest taniej i każdy, nawet z przeciętnym połączeniem ma możliwość gry. Punkty naziemne są dostępne u kilku bukmacherów i w ograniczonej ilości. Nie wspominając o tym, że trzeba zainwestować czas i udać się osobiście.

Z drugiej strony oficjalne strony internetowe bukmacherów działają przez całą dobę, a biura obsługi w większości przypadków są dostępne od rana do wieczora. Dodatkowo, informacje o wszelkich promocjach i bonusach są zawsze aktualne i pod ręką. Nie trzeba nigdzie wychodzić, wręcz przeciwnie, wystarczy telefon z dostępem do Internetu i możemy grać niezależnie od tego gdzie przebywamy.

Jak działają aplikacje mobilne?

Rozwój technologii ma jednak to do siebie, że regularnie znajduje nowe sposoby, na poprawę działania dotychczasowych rozwiązań. Tak samo jest w przypadku legalnych zakładów. Statystycznie, większość z nas czas w internecie spędza za pomocą urządzeń mobilnych.

Początkowo, strony internetowe na małych aparatach wyświetlały się tak samo jak na komputerze stacjonarnym, co przy mniejszym ekranie utrudniało korzystanie. Wymyślono więc wersje mobilne stron, które dostosowywały wyświetlanie do naszego urządzenia.

Z czasem, nadszedł jednak kolejny krok w optymalizacji komfortu użytkowników i wymyślono aplikacje mobilne. Dzisiaj to właśnie one są najlepszym środowiskiem działania na telefonach i tabletach. Zapewniają mniejsze zużycie baterii, większą szybkość oraz bezpieczeństwo.

Aplikacja mobilna w praktyce

Funkcjonalność zawsze najłatwiej omówić na konkretnym przypadku, dlatego betclic aplikacja posłuży nam jako reprezentatywny przykład. Oprogramowanie będzie wymagało pliku instalacyjnego oraz samej instalacji. Wymagania systemowe nie stanowią wyzwania, a sama apka nie zajmie dużo miejsca. 

Podobnie jak w Betclic, większość będzie dostępna dla systemów Android oraz iOS. Zadaniem aplikacji będzie niezmiennie optymalizacja działania na urządzeniach przenośnych, dlatego dostępne funkcje powinny odzwierciedlać możliwości standardowej strony www.

Główne wyzwanie będzie zatem polegać na odpowiednim wyświetlaniu, przy jednoczesnym zapewnieniu szybkości ładowania. W końcu chodzi o to, żeby każdy użytkownik odczuwał podobny komfort korzystania, niezależnie od tego czy ma do czynienia z komputerem stacjonarnym, czy telefonem. Przykład ekranów startowych Betclica w każdej wersji poniżej.

Betclic - strona WWW

Betclic - aplikacja mobilna

Z poziomu apki mamy do dyspozycji kompletną ofertę oraz funkcje. Co więcej, regularne aktualizacje rozwijające właściwości działania, są przedmiotem ustawicznych prac programistów. Warto również sprawdzać opinie użytkowników. Omawiana Betclic aplikacja zajmuje wysokie, trzecie miejsce w kategorii „sport” App Store.

Wnioski

Jest kilka sposobów na to jak legalnie obstawiać sport. Aplikacje mobilne, wydają się jednak najbardziej optymalnym rozwiązaniem, na miarę czasów w jakich żyjemy. To optymalne, szeroko dostępne środowisko pracy na telefonach i tabletach z dostępem do kompletnej oferty.

 

  

Materiał przygotowany za pomocą https://www.probukmacher.pl/.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%