Zamknij
REKLAMA

​Jarmark Bożonarodzeniowy w Energylandii — tego nie można przegapić!

11.22, 28.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 11.22, 28.11.2022

Tegoroczna zima może być kolorowa, magiczna i pełna uśmiechów! Wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu – w zatorskiej Energylandii, która od 26 listopada rozświetli się milionem świateł i zaprosi Gości na jedyny w swoim rodzaju Jarmark Bożonarodzeniowy. W Parku Roller Coasterów nr 1 w Europie rozpoczyna się zimowe królestwo – Winter Kingdom!

Zima w Energylandii

Spadek temperatury i krótkie dni wcale nie skazują na siedzenie w domu i wyglądanie wiosny. Wesoła zabawa trwa w najlepsze w Energylandii przez cały rok! Po intensywnej wiośnie i lecie, które obfitowały w Wielkie Otwarcia nowej strefy wodnej Bamboo Bay oraz jednego z największych kół młyńskich w Polsce, Wonder Wheel, po Złotej Polskiej Jesieni, Oktoberfest i przeraźliwie dobrej zabawie podczas świętowania Halloween, czas na zimowe królestwo! Energylandia nie przestaje zaskakiwać i cieszyć Gości niezależnie od pory roku. Po kilku tygodniach przerwy technicznej i przygotowaniach do zimowego sezonu Park otwiera bramy Winter Kingdom 26 listopada i zaprasza do wspólnej zabawy i celebrowania najpiękniejszego czasu w roku! W czasie Winter Kingdom godziny otwarcia Energylandii to od 11:00 do 19:00, a dodatkowo od godziny 15:00 obowiązuje promocja Happy Hours na bilety indywidualne – 59 zł za bilet normalny i 49 zł za bilet ulgowy (regularna cena to 99 zł bilet normalny i 79 zł za bilet ulgowy, https://ticket.energylandia.pl/).

Jarmark Bożonarodzeniowy w Energylandii

Park Roller Coasterów nr 1 w Europie do zimy przygotowuje się na kilka miesięcy wcześniej, a dekoracje są projektowane i tworzone przez najlepszych specjalistów w Polsce! Dzięki temu w czasie Winter Kingdom Goście mogą poczuć prawdziwego ducha świąt i magiczną atmosferę na przepięknym Jarmarku Bożonarodzeniowym (https://energylandia.pl/atrakcje/nowosci/jarmark-bozonarodzeniowy/). Kolorowe drewniane stoiska, cudowne dekoracje, wesoła, świąteczna muzyka i wspaniałe zapachy na pewno przyciągną na dłużej! Na Jarmarku Bożonarodzeniowym można kupić pamiątki i upominki pod choinkę, rękodzieło, ozdoby i regionalne specjały oraz skosztować różne smakołyki. To świetne miejsce na odpoczynek pomiędzy zabawą oraz ciekawy plener do rodzinnych zdjęć! Jarmark Bożonarodzeniowy w Energylandii niczym nie ustępuje jarmarkom z najlepszych europejskich parków rozrywki i zdecydowanie warto go zobaczyć!

Winter Kingdom – zimowa odsłona Energylandii

Zimowy czas w Energylandii to okazja nie tylko do skorzystania z codziennej oferty Parku, ale i do wypróbowania sezonowych atrakcji. W tym roku na Gości czeka ich całkiem sporo! Dwa lodowiska, dwa tory snowtubingu, Jarmark Bożonarodzeniowy, największy w Polsce Ogród Świateł, zimowa parada, spotkanie z Mikołajem i warsztaty zdobienia pierników to mnóstwo ciekawych aktywności dla całej rodziny. Zarówno lodowiska, jak i tory do snowtubingu (czyli zjeżdżania na dmuchanym pontonie z oblodzonej górki) są przygotowane z podziałem na dorosłych i dzieci. Ogród Świateł zachwyca – to 5 milionów świateł i dekoracji świetlnych umieszczonych na terenie całego Parku, które są podobno widoczne z kosmosu! Rozświetloną panoramę Energylandii można oglądać zarówno podczas przejazdów na roller coasterach, jak i z ogrzewanej gondolki koła młyńskiego Wonder Wheel. Na zimową wycieczkę warto zabrać ze sobą cieplejsze ubrania, czapki, szaliki i rękawiczki oraz oczywiście dobry humor. Nawet przy niższych temperaturach możliwe jest korzystanie ze wszystkich kolejek górskich, które przeszły gruntowny przegląd po sezonie letnim – na Hyperionie czy na Mayanie. To na pewno świetny pomysł na rozgrzanie się i na zastrzyk adrenaliny! W czasie Winter Kingdom w Parku przystrojone jest ponad 1500 choinek i świątecznych dekoracji, dzięki którym Goście na pewno poczują się wyjątkowo. To doskonała okazja na rodzinną wycieczkę czy wypad ze znajomymi!

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%