Szwaczka maszynowa-overlock

Miejsce pracy: DWORCOWA 40, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obrzucanie tkanin na overlocku
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
System wynagradzania: Akordowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Szwaczka maszynowa
      Uprawnienia:
      • obsługa maszyn szwalniczych
      • Umiejętność szycia na overlockach
        Pracodawca: KAROLA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
        Adres: DWORCOWA 40, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Aneta Rorowska
        Numer telefonu: 695 937 747
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Pomoc przy montażu systemów kablowych wewnątrz i na zewnątrz budynków
        StPr/21/0028
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        sporządzanie kalkulacji potraw, sporządzanie jadłospisów, przygotowywanie potraw, wydawanie poleceń i wskazówek pracownikom kuchni
        StPr/21/0027
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Wykonywanie czyszczeń przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, wentylacyjnych) w budynku klienta.
        StPr/21/0021
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
        StPr/21/0019

        Sprawowanie bezpośredniej opieki nad dziećmi
        StPr/21/0015
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

        szycie pokrowców na meble
        StPr/21/0013
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        - ciągłe rozwijanie technologii produkcji, - utrzymanie szybkiej i terminowej wysyłki, - utrzymanie jakości produkcji na wysokim poziomie, - udział i prowadzenie projektów międzydziałowych,
        StPr/21/0011
        wynagrodzenie od 7 000 - 10 000 PLN

        - tworzenie kampanii sprzedażowych na FB, - wdrożenie automatyzacji działań marketingowych przy pomocy programów Edrone, Expertsender lub innych, - współpraca z zewnętrznymi firmami w celu pozyskania leadów, tworzenie kalendarza okazji i reklam dla dwóch sklepów: Partybox.pl i Crazyshop.pl, - prowadzenie social media, - współpraca z influencerami
        StPr/21/0012
        wynagrodzenie od 4 800 - 6 200 PLN

        Przygotowanie paczek do wysyłki w tym: Kompletacja, sortowanie, pakowanie i wysyłka
        StPr/21/0009

        Obsługa klientów sklepu internetowego, tworzenie treści i opisów produktów, obsługa techniczna treści sklepu, wykonywanie zdjęć
        StPr/20/0716