Zamknij

Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Miejsce pracy: Magazynowa 3, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Montowanie zawiasów, obsługa wkrętarki, prasy hydraulicznej, mechanicznej. Obsługa niciarki, pakowanie i liczenie detali, obsługa owijarki do parapetów oraz piły do cięcia
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziana znajomość języka angielskiego w celu komunikowania się z pracownikami
    Pracodawca: PARTNER LEASING PRACOWNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: LEŚNA 3A, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Anna Nikolenko
    Numer telefonu: +48731020888
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Prace zapewniające prawidłowe działanie firmy w zakresie elektrycznym
    StPr/24/0234
    wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

    Praca operatora obrabiarek numerycznych
    StPr/24/0235

    Obrzucanie maszyną gotowego wykroju do mebli tapicerowanych
    StPr/24/0210
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Praca na stanowisku do obsługi spraw z zakresu eksportu, sprzedaży i logistyki.
    StPr/24/0202

    Przyjmowanie i wydawanie sprzętu OPBMR, konserwacja sprzętu, prowadzenie ewidencji magazynowej
    StPr/24/0175
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    Obsługa sprzetu projekcyjnego, obsługa projekcji filmowej,wypełnianie dokumentacji organizacyjno-obsługowej, obsługa i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i konserwacja instalacji, i sprzetu.koordynacjja i kontola obiegu kopii filmowych, obsługa i nadzór nad sprzetem nagłasniającym, prowadzenie magazynu sprzetu, przewóz osób i sprzetu z zachowaniem warunków bezpieczeństwa, dbanie o porzadek wokół obiektu Kinotertru Rondo, wtkrywanie i usuwanie usterek, uszkodzeń, realizowanie drobnych prac naprawczych
    StPr/24/0132

    Gotowanie, pieczenie, wydawka
    StPr/24/0133

    Przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru; przygotowanie towaru do wysyłek; obsługa magazynu
    StPr/24/0108
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 600 PLN

    Montowanie zawiasów, obsługa wkrętarki, prasy hydraulicznej, mechanicznej. Obsługa niciarki, pakowanie i liczenie detali, obsługa owijarki do parapetów oraz piły do cięcia
    StPr/24/0103
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    StPr/24/0082