operator produkcji w przetwórstwie rybnym

Nr oferty: 1/1/2019Dodane przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Chełmno

Miejsce pracy: Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace produkcyjne w przedsiębiorstwie rybnym: - Pakowanie - Krojenie łososia w plasterki - Układnie porcji na tacki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 22.01.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • badania sanepidu
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: dyspozycyjność
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez OHP
    Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
    Adres: Franciszkańska 10, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Mrozek
    Numer telefonu: 56 676 00 23
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji:
    Wymagane dokumenty: cv
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
    PRACE ZWIĄZANE Z PRODUKCJĄ MEBLI
    2/1/2019
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Sortowanie odpadów komunalnych
    StPr/19/0050
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    asystowanie lekarzowi dentyście, rejestracja telefoniczna, utrzymanie czystości
    StPr/19/0046

    doraźne indywidualne konsultacje psychologiczne z osobami przebywającymi w mieszkaniu wspomaganym
    StPr/19/0047
    wynagrodzenie od od 500 PLN

    Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu terapeutycznego, prowadzenie zajęć terapeutyczno-warsztatowych
    StPr/19/0049
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Praca z frezarką, manicure, pedicure, zdobienia
    StPr/19/0030

    prace produkcyjne w przedsiębiorstwie rybnym: - Pakowanie - Krojenie łososia w plasterki - Układnie porcji na tacki
    1/1/2019

    Przygotowanie ofert przychodzących
    StPr/19/0016

    kierowca w ruchu krajowym
    StPr/19/0001
    wynagrodzenie od 6 000 - 6 500 PLN

    Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste: • Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka. • Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby. • Zrobisz to zaró
    StPr/18/1100
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN