Zamknij

Pracownik biurowy ds. wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 04.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Biegła obsługa pakietu MS Office
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętności sprzedażowe, Wymagania wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office (warunek konieczny), komputer z dostępem do internetu. Mile widziany status ucznia, studenta zaocznego, ale nie jest to warunek konieczny. Praca zmianowa w godz. 8-21. Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: [email protected] z nazwą miasta w tytule. Bez tego aplikacja nie będzie rozpatrywana.
      Pracodawca: Polskie Centrum Certyfikacji i Badań Jakości sp. z o. o.
      Adres: Aleje Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowie
      Osoba do kontaktu: Weronika Seroka
      Numer telefonu: 22 602 26 65
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: [email protected] z nazwą miasta w tytule. Bez tego aplikacja nie będzie rozpatrywana.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Wykładanie i porządkowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej
      StPr/24/0510
      wynagrodzenie od od 2 450 do 2 450 PLN

      Praca z dziećmi Autystycznymi
      StPr/24/0507
      wynagrodzenie od od 2 394 PLN

      Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu.
      StPr/24/0493
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      Przyjmowanie i wydawanie towaru. Prowadzenie ewidencji magazynowej, składanie zamówień dbałość o czystość w magazynie, przestrzeganie przepisów BHP, HACCP.
      StPr/24/0485
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      Udzielenie wsparcia psychologicznego dla dzieci, wspomaganie rodziców i nauczycieli w pracy z dziećmi
      StPr/24/0486
      wynagrodzenie od od 3 351,6 PLN

      - szycie pokrowców do mebli tapicerowanych - dbanie o porządek na stanowisku pracy
      StPr/24/0483
      wynagrodzenie od od 5 600 PLN

      Prowadzenie spraw biurowych, kontakt z klientami, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie dokumentacji biurowej
      StPr/24/0471
      wynagrodzenie od od 4 025 PLN

      Zgodnie z zawodem
      StPr/24/0472
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Kompleksowa pomoc przy instalacji, prace przygotowawcze i porządkowe, zgodnie z zawodem
      StPr/24/0473

      Instalacja i serwis pomp ciepła, kotłów elektrycznych i inne zgodnie z zawodem
      StPr/24/0474