Zamknij
REKLAMA

niedziela, 05.05, godz. 19:00

kinoteatr Rondo

Bilety: 50-55 zł

„Wojna Płci”, spektakl kabaretowy krakowskiej Formacji Chatelet, wymyka się wszelkim ramom, w które próbuje wpisać się kabaret. Głównie dlatego, że jest to spektakl bardzo umiejętnie balansujący na cienkiej granicy kabaretu i rzeczywistości.

Formacja pomysły czerpie z czegoś, co jest niekończącym się źródłem inspiracji - z życia! Dlatego ten spektakl rozśmieszy każdego, bo przecież każdy miał jakieś doświadczenia damsko – męskie i nie zdziwcie się jak nagle, podczas oglądania „Wojny Płci” zobaczycie na scenie siebie. Spektakl jest stworzony i brawurowo zagrany przez krakowskie trio, Basię Tomkowiak, Karola Wolskiego i Adama Małczyka. Teksty do piosenek napisał znakomity poeta Michał Chludziński, muzykę skomponował Aleksander Brzeziński, a choreografią zajął się niezastąpiony Jean Pierre Papin. Mocną stroną spektaklu są satyryczne filmiki obrazujące śmieszność codziennych życiowych sytuacji. Program jest spójny i tematyczny, a co najważniejsze bardzo zabawny.

Jeżeli chcecie pośmiać się z siebie, ale przede wszystkim pośmiać się z sensem to koniecznie powinniście zobaczyć „Wojnę Płci”. Ja widziałem i serdecznie Wam polecam!
Rozbawiony do łez, Tomasz Wyrwa-Trzebiatowski.


Kinoteatr Rondo
05.05.2019 /niedziela/ godz. 19.00

Bilety dostępne od 05.04.19
Kinoteatr Rondo, ul. Dworcowa 23, 86-200 Chełmno
www.biletyna.pl/Chelmno/Kinoteatr-Rondo

Cena biletu 50-55 zł
Informacje o biletach: 570202738; [email protected]

© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone