Zamknij
REKLAMA

sobota, 09.03, godz. 19:00

kinoteatr Rondo

Bilety: 35 złotych ? rzędy: I - XVI 30 złotych ? rzędy XVII - XVIII

Zapraszamy serdecznie wszystkich melomanów i miłośników wokalistyki w klimatyczną podróż Z MĘSKIM KWARTETEM WOKALNYM ACCORD -laureatem programu Must Be The Music.

Grupa Accord z Ukrainy składa się z czwórki śpiewaków i jest na najlepszej drodze, aby podbić świat. To co sprawia, że grupa jest wyjątkowa, to to, że wszystkie ich piosenki są wykonywane w całości a cappella. Grupa Accord jest finalistą programu TVP Must be the Music.

Chełmno - KINOTEATR RONDO – 9 marca 2019 roku godz. 19.00

Bilety do nabycia w kinoteatrze RONDO lub przez internet od 24.01.2019

https://biletyna.pl/Chelmno/Kinoteatr-Rondo#list

Informacje o biletach: 570202738; [email protected]

Ceny biletów:

35 złotych – rzędy: I - XVI

30 złotych – rzędy XVII - XVIII

Grupa powstała w 1998 roku – stworzyli ją absolwenci Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Tarnopolu, którzy w swoim życiu łączą edukację z twórczością muzyczną. W okresie swojej działalności zespół zdobył przychylność i uznanie ukraińskiej i europejskiej publiczności . W roku 2004 uzyskał stał się solistycznym zespołem wokalnym Tarnopolskiej Filharmonii Obwodowej. Kwartet wokalny “Akord” śpiewa w stylu “ A Cappella”. Repertuar grupy liczy około 200 dzieł, na który składają się ukraińskie pieśni ludowe, pieśni narodów świata, dzieła muzyki klasycznej a także muzyka duchowna.

Artyści Grupy ACCORD

Włodzimierz Futorski – tenor I

Włodzimierz Gapij – tenor II

Jarosław Jakymczuk – baryton

Andrij Zatoński – bas

Kierownikiem artystycznym zespołu jest zasłużony artysta Ukrainy, docent Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Tarnopolu – Jewgen Guńko, wymagający interpretator i aranżer miniatury wokalnej.

Grupa ACCORD a capella zachwyca!

© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone