Zamknij
REKLAMA
12:48, 13.02.2021

Trwają obchody Walentynek Chełmińskich. Jedną z atrakcji był wczorajszy koncert w kinoteatrze Rondo - a wystąpiły Siostry Kępisty. Początkowo miało to być jedynie wydarzenie on-line, ale ze względu na zniesienie obostrzeń koncert mógł odbyć się z udziałem publiczności.

A tak na swoim facebooku cieszyły się z występu w Chełmnie Gwiazdy tego wieczoru:

Kochani! Trzykrotnie przekładałyśmy nagranie koncertu on-line w Chełmnie, ponieważ Julia walczyła z wrogiem, gdy zaczęła dochodzić do zdrowia, to otrzymałyśmy wspaniałą informacje, że koncert będziemy mogły zagrać w towarzystwie publiczności. To dla nas ogromna radość!!!

Pochodzące ze Szczecina siostry Maria i Julia Kępisty zajmują się muzyką od dziecka. Julia - absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim - pisze teksty, śpiewa, gra na wiolonczeli oraz ukulele. Maria - absolwentka kilku kierunków na Akademiach Muzycznych - jest wszechstronnym muzykiem, grającym na instrumentach perkusyjnych, fortepianie oraz flecie poprzecznym, ale jej głównym instrumentem jest wibrafon. Jest również kompozytorką muzyki rozrywkowej, poważnej oraz teatralnej i filmowej.

I faktycznie na scenie Siostry dały z siebie wszystko! To był bardzo energetyczny występ, który spodobał się spragnionej kulturalnych wydarzeń publiczności.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA