Zamknij
REKLAMA

Siostry Kępisty wystąpiły wczoraj w kinoteatrze Rondo. Energetyczny koncert w ramach Walentynek Chełmińskich

12:41, 13.02.2021 | J.P
Skomentuj
REKLAMA

Trwają obchody Walentynek Chełmińskich. Jedną z atrakcji był wczorajszy koncert w kinoteatrze Rondo - a wystąpiły Siostry Kępisty. Początkowo miało to być jedynie wydarzenie on-line, ale ze względu na zniesienie obostrzeń koncert mógł odbyć się z udziałem publiczności.

A tak na swoim facebooku cieszyły się z występu w Chełmnie Gwiazdy tego wieczoru:

-Kochani! Trzykrotnie przekładałyśmy nagranie koncertu on-line w Chełmnie, ponieważ Julia walczyła z wrogiem, gdy zaczęła dochodzić do zdrowia, to otrzymałyśmy wspaniałą informacje, że koncert będziemy mogły zagrać w towarzystwie publiczności. To dla nas ogromna radość!!!

Pochodzące ze Szczecina siostry Maria i Julia Kępisty zajmują się muzyką od dziecka. Julia - absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim - pisze teksty, śpiewa, gra na wiolonczeli oraz ukulele. Maria - absolwentka kilku kierunków na Akademiach Muzycznych - jest wszechstronnym muzykiem, grającym na instrumentach perkusyjnych, fortepianie oraz flecie poprzecznym, ale jej głównym instrumentem jest wibrafon. Jest również kompozytorką muzyki rozrywkowej, poważnej oraz teatralnej i filmowej.

I faktycznie - na scenie Siostry dały z siebie wszystko! To był bardzo energetyczny występ, który spodobał się spragnionej kulturalnych wydarzeń publiczności.

 

Dziś online dla nas wszystkich na kanale YouTube Chełmiński Dom Kultury O godz. 19.00 przeżyjmy to wspólnie https://bit.ly/2ZdnHtH

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Jolanta MakselonJolanta Makselon

0 0

dziekuje slicznie *:) 17:27, 14.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%