Zamknij
10:13, 27.08.2021

Awansem zawodowym nauczycieli naszych szkół i przedszkola cieszyliśmy się wczoraj podczas uroczystego wręczenia aktów mianowania przez burmistrza Artura Mikiewicza.

Stopień nauczyciela mianowanego w obecności dyrektorek szkół – Anny Kordowskiej (SP4), Agnieszki Cabaj (SP1), wicedyrektor – Jolanty Rubińskiej (SP2), dyrektor przedszkola Jolanty Plennej oraz dyrektor Centrum Obsługi Placówek Oświatowych Magdaleny Ludwikowskiej i prezeski Oddziału ZNP w Chełmnie Violetty Gryszan uzyskały:

Paulina Dziewiątkowska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie

Jolanta Gaca

Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek”

Anna Grzyb

Szkoła Podstawowa nr 4

Agnieszka Nowak

Szkoła Podstawowa nr 4

Jolanta Gaca

Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek”

Serdecznie gratulujemy!

Fot. Klaudia Peplińska

Materiał: Urząd Miasta Chełmna

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (1)

MajkaMajka

0 0

A brat porkiego z jakiej racji ryj daje do zdjęcia?

10:42, 27.08.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz