Awansem zawodowym nauczycieli naszych szkół i przedszkola cieszyliśmy się wczoraj podczas uroczystego wręczenia aktów mianowania przez burmistrza Artura Mikiewicza.
Stopień nauczyciela mianowanego w obecności dyrektorek szkół – Anny Kordowskiej (SP4), Agnieszki Cabaj (SP1), wicedyrektor – Jolanty Rubińskiej (SP2), dyrektor przedszkola Jolanty Plennej oraz dyrektor Centrum Obsługi Placówek Oświatowych Magdaleny Ludwikowskiej i prezeski Oddziału ZNP w Chełmnie Violetty Gryszan uzyskały:
Paulina Dziewiątkowska
Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie
Jolanta Gaca
Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek”
Anna Grzyb
Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie
Agnieszka Nowak
Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie
Angelika Baryło
Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie
Serdecznie gratulujemy!
Fot. Klaudia Peplińska
Materiał: Urząd Miasta Chełmna
M13:48, 27.08.2021
Jak starosta i burmistrz chcą sobie zrobić zdjęcie z podwładnymi i pokazać się w internecie to podwładni pewnie nie mogą odmówić. Następne zdjęcie zróbcie sobie Panowie z autobusem do Bydgoszczy. Z Chełmna nie ma jak się dostać do stolicy województwa.
0 0
Ten problem istnieje juz bardzo dlugo a chelminskie wladze glowy w piasek niczym strusie.Skandal.Że Swiecia do Bydgoszczy i z Bydgoszczy do Swiecia po 8-9 polaczen w kazda strone a w CCH....zadnego bezposredniego kursu ale najwazniejsze ze sa 9 Hillsy, wyscigi lodzi smoczych etc. a wykluczenie komunikacyjne to nie problem.Tyle ze nie wszyscy dysponuja wlasym srodkiem lokomocji