Zamknij
REKLAMA

20:50, 13.09.2020

Rodzinne wykorzystanie wolnego czasu nieraz stanowi wyzwanie. Mało jest imprez, które potrafią zintegrować pokolenia. A właśnie z takim przesłaniem było przygotowane wydarzenie w Kinoteatrze Rondo. Widowisko "Nowy Cyrk o Miłości" to nietuzinkowa propozycja rozrywki dla widzów w każdym wieku.

Do wyboru były dwa terminy, 12 lub 13 .09 i różne godziny, dopasowane do możliwości mieszkańców.  Aktorzy poprowadzili spotkanie w taki sposób, aby każdy mógł się zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie: "Czym jest miłość ? Jak ją zdefiniować? i czy definicja ta dla każdego będzie taka sama?

Można śmiało napisać, że to co zaprezentowano na scenie w 100 % trafiło w gusta wszystkich widzów. Radość, zaciekawienie i zadowolenie malowały się na twarzach nie tylko najmłodszych. U milusińskich można było usłyszeć nieraz zdumione, wesołe komentarze .

Samo przedstawienie zdolności, umiejętności ludzkiego ciała jest również świetną odpowiedzią na pytanie, czy może istnieć cyrk bez zwierząt.

Organizatorem i inicjatorem spotkania było Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Manowce. Przedstawienie mogliśmy zobaczyć dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko Pomorskiego oraz Urzędu  Miasta Chełmna.

 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA