Zamknij
REKLAMA

Nowy Cyrk o Miłości - niedzielne wydarzenie artystyczne w kinoteatrze Rondo

20:48, 13.09.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Rodzinne wykorzystanie wolnego czasu nieraz stanowi wyzwanie. Mało jest imprez, które potrafią zintegrować pokolenia. A właśnie z takim przesłaniem było przygotowane wydarzenie w Kinoteatrze Rondo. Widowisko "Nowy Cyrk o Miłości" to nietuzinkowa propozycja rozrywki dla widzów w każdym wieku.

Do wyboru były dwa terminy, 12 lub 13 .09 i różne godziny, dopasowane do możliwości mieszkańców.  Aktorzy poprowadzili spotkanie w taki sposób, aby każdy mógł się zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie: "Czym jest miłość ? Jak ją zdefiniować? i czy definicja ta dla każdego będzie taka sama?

Można śmiało napisać, że to co zaprezentowano na scenie w 100 % trafiło w gusta wszystkich widzów. Radość, zaciekawienie i zadowolenie malowały się na twarzach nie tylko najmłodszych. U milusińskich można było usłyszeć nieraz zdumione, wesołe komentarze .

Samo przedstawienie zdolności, umiejętności ludzkiego ciała jest również świetną odpowiedzią na pytanie, czy może istnieć cyrk bez zwierząt.

Organizatorem i inicjatorem spotkania było Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Manowce. Przedstawienie mogliśmy zobaczyć dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz Urzędu  Miasta Chełmna.

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

EvaEva

0 1

W mieście już tylko sami Clcyrkowcy, akrobaci, iluzjoniści i połykacze ognia...jak widać Chełmno stawia na promocję 'kultury' jarmarcznej...:( 18:09, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SewerynSeweryn

0 0

Uuu, widać, że Pani na żadnym z tych wydarzeń nie była. Kultura jarmarczna juz dawno nie dotyczy takich atrakcji, jak fireshow albo pokazy cyrkowe. Ldla Np. Torunia takie pokazy są normą. Ale nie, pani Eva stoi po stronie narzekactwa i dalszej zapyzialosci Chełmna. Przykre. 07:19, 16.09.2020


REKLAMA