Zamknij
REKLAMA

Poszukiwani Wolontariusze i Lider Rejonu Szlachetnej Paczki

11:03, 21.07.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Projekt ma na celu tzw. Mądrą Pomoc - czyli pomoc rodzinom, które nie ze swojej winy znalazły się w trudnej sytuacji życiowej bądź materialnej, ale wykazują wobec niej aktywną postawę. W tej edycji ponownie chcielibyśmy objąć pomocą rodziny w powiecie chełmińskim.

Poprzednia edycja przyniosła wiele dobra, pomogliśmy 17 potrzebującym rodzinom z powiatu. Zależy nam, żeby pomóc rodzinom, które jeszcze tej pomocy nie otrzymały. Czasami tylko tego potrzeba - rozmowy i wiary w drugiego człowieka. Wartości te leżą u podstaw naszej działalności. 

Żeby powstała w tym roku w Chełmnie najmniejsza komórka naszej działalności, czyli rejon potrzebna jest osoba, która ma chęć i motywację do działania, czyli Lider Rejonu. Głównym zadaniem lidera jest pozyskanie Wolontariuszy, którzy będą odwiedzać rodziny, pozyskanie rodzin i koordynowanie projektu w rejonie. 

Chcielibyśmy zaznaczyć, że taka osoba ma wokół cały sztab ludzi - którzy rozwiewają wątpliwości i pomogą rozwiązywać problemy, gdyby takie się pojawiły. 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany rolą Lidera Rejonu proszę o wysłanie zgłoszenia na www.superw.pl 

klikając "zostań liderem Paczki".

Wysłanie zgłoszenia nie jest wiążącą decyzją. a  jedynie znakiem, że ktoś jest zainteresowany rolą. Po takim zgłoszeniu będziemy się kontaktować.

Materiał: Emilia Ratowska, Koordynator Regionalny projektu Szlachetna Paczka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Ola Ola

0 1

Piękna inicjatywa szlachetna paczka , tylko często dostają Ci , którzy nie powinny otrzymać .Są rodziny w Chełmnie , które bardziej potrzebują pomocy , bo te właśnie osoby, rodziny nie proszą się o nic. 11:51, 21.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

CzytelnikCzytelnik

0 0

Osobiście jestem wolontariuszem Szlachetnej Paczki i to nie poraz pierwszy. Nie zgodzę się z Panią, że dostają Ci, którzy nie powinni. Sytuacja rodzin jest dokładnie prześwietlana przez wolontariuszy. Nie zawsze osoby z zewnątrz znają dokładną sytuację. Wiadome jest, że SuperW nie zawsze są w stanie wszystko zauważysz- to fakt. Jeśli zna Pani rodziny, które potrzebują wsparcia to prosze zgłosić je do Szlachetnej Paczki, z chęcią pomogę i wytłumaczę. Pozdrawiam. 🙂 12:44, 22.07.2021


REKLAMA
0%