Wiadomości

Zamknij

Spotkanie Konwentu Przewodniczących Rad Powiatów i Gmin Obszaru Stowarzyszenia Metropolia Toruńska

. 20:10, 17.03.2026 Aktualizacja: 10:35, 18.03.2026
1 Konwent Przewodniczących Rad Powiatów i Gmin Obszaru...

Spotkanie Konwentu Przewodniczących Rad Powiatów i Gmin Obszaru Stowarzyszenie Metropolia Toruńska

Na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu (13 marca) w miejscu, gdzie rodziła się idea toruńskiej współpracy metropolitalnej, podsumowany został rok działań oraz rozmawiano o planach i wyzwaniach na kolejne miesiące.

W spotkaniu uczestniczył Przewodniczący Rady Powiatu Chełmińskiego Paweł Marwitz.

Goście zostali powitani salwą armatnią przez Prezesa Oddziału PTTK im. Zygmunta Kwiatkowskiego Stefana Borkowicza po czym udali się do Sali Anny Wazówny, gdzie odbyła się część oficjalna spotkania, podczas której rozmawiano o:

metropolitalnej solidarności i wspólnej odpowiedzialności za ponad 460 tys. mieszkańców metropolii,

deklaracji przystąpienia do stowarzyszenia Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego,

przebudowie drogi krajowej nr 15,

wykorzystaniu szans rozwojowych regionu.

#PowiatChelminski

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

merito99merito99

4 0

No proszę, niemota się znalazł. Dalej szantażuje, że nie będzie chronił dziś już skompromitowanej promowaniem ormowców radnej?

10:57, 18.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%