Zamknij
REKLAMA

Rozbudzeni-Rozmarzeni, czyli Brygada RR na chełmińskim Rynku już w niedzielę

09:49, 10.06.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy wszystkich na świetną zabawę już w najbliższą niedzielę 13.06.2021 od godz. 16:00 na Rynku w Chełmnie. Będzie się działo. Pokażemy MOC. Bądźcie z nami - Rozbudzeni - Rozmarzeni, czyli brygada RR na chełmińskim Rynku.

Organizatorzy: LGD Chełmno Fundacja Green Team i przyjaciele. Źródło: LGD Chełmno.

Jesteśmy grupą osób, które chcą działać, robić coś ważnego i pięknego. W niedzielne popołudnie przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek, takich jak konkursy, koncerty, tańce grupowe i piosenki na życzenie.

Wśród licznych niespodzianek znajduje się nie lada gratka: występy artystów programu The Voice of Poland: Nicole Kulesza i Piotr Tłustochowicz wraz z zespołem! Nie możecie tego przegapić.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie aukcja charytatywna, wspierająca leczenie Arka Urbańskiego - małego chełmińskiego bohatera, który urodził się z wadą serca. Aukcja wspierana jest m.in. przez uczestników i realizatorów projektów z LGD Chełmno, którzy przygotowali przepiękne dary. Elementem aukcji charytatywnej jest także “piosenka na życzenie”. Jeśli wraz ze znajomymi macie wspólny kawałek, przywołujący wspólne chwile lub chciałbyś dedykować ulubiony kawałek ukochanej osobie, będzie to możliwe podczas niedzielnego wydarzenia Rozbudzeni - Rozmarzeni.

Plan zabawy:

1. Zaczynamy od 16:00 z przytupem - pokazem tańca w wykonaniu chełmińskiej młodzieży zapoczątkowanej przez Fundację Green Team (Jerusalema).

2. Koncert gwiazd z programu The Voice of Poland oraz "piosenka na życzenie".

3. Konkursy z nagrodami dla dużych i małych!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%