Zamknij
REKLAMA

Zlikwidowano nielegalne salony gier: jeden z nich działał w Chełmnie

13:35, 19.02.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali 4 salony, w których urządzane były nielegalne gry hazardowe. Mundurowi zabezpieczyli 14 urządzeń, na których możliwe było prowadzenie zabronionych przepisami gier. Taki salon znajdował się również w Chełmnie.

W 2020 roku kujawsko-pomorska KAS zajęła łącznie 197 nielegalnych urządzeń do gier hazardowych o wartości ponad 2 mln złotych. 

Funkcjonariusze Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego prowadzili w ostatnich dniach na terenie województwa, działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu.

Podczas kontroli lokalu na terenie Strzelna, mundurowi Służby Celno-Skarbowej zabezpieczyli 3 nielegalne automaty do gier hazardowych oraz ujawnili gotówkę w wysokości 3 tysięcy złotych, przeznaczoną najprawdopodobniej na wypłaty wygranych.4 nielegalne automaty do gier hazardowych, a także router i specjalistyczne urządzenie do monitoringu wizyjnego wpadły w ręce funkcjonariuszy KAS w jednym z toruńskich punktów nielegalnego hazardu, w którym – co ciekawe – w momencie kontroli nie było żadnej osoby obsługującej.

Z kolei w Chełmnie, działania sprawdzające i przeszukania przeprowadzone przez mundurowych Służby Celno-Skarbowej w miejscowej jaskini hazardu dały rezultat w postaci zabezpieczonych pięciu zestawów komputerowych, telefonów komórkowych do ich obsługi oraz gotówki.

Również w Grudziądzu – w znanym już wcześniej funkcjonariuszom z organizacji nielegalnego hazardu lokalu – zatrzymano kolejne 2 nielegalne automaty do gier.

We wszystkich przypadkach mundurowi z KAS przeprowadzili eksperymenty gry, które potwierdziły hazardowy charakter wykrytych urządzeń. Te, wraz z innymi zatrzymanymi przedmiotami, trafiły do magazynu depozytowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Toruniu.

W każdym z ujawnionych przypadków organizatorom nielegalnego procederu grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat trzech oraz kara administracyjna w wysokości 100 tys. zł od każdego zabronionego urządzenia.

W 2020 roku kujawsko-pomorska KAS zajęła łącznie 197 nielegalnych urządzeń do gier hazardowych o wartości ponad 2 mln złotych.

Od początku 2021 r. mundurowi z Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli już 20 nielegalnych urządzeń hazardowych. (Bartosz Stróżyński -  rzecznik prasowy IAS w Bydgoszczy)

Materiał partnera: (J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

CchCch

8 2

Coś kiepsko z wiadomościami ,w Chelmnie są dwa salony gier .ul wodna i dworcowa dawniejsza cukiernia 13:42, 19.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JagerJager

3 6

tak..? no i co...? lepiej czujesz się szurze po tym uprzejmym donosie..? Co ci /specjalnie z małej c / to dało..? Powiem tak..po pierwsze-karma wraca a po drugie / to juz tak na marginesie / - Homi homini lupus est..przykre ale prawdziwe jak widać..ale widzę tez,że ludziska w cch nawet komentować boja sie...??????????? 23:06, 19.02.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

HubiHubi

6 3

A co on złego napisał ? Że są dwa nielegalne salony a nie jeden ? I bardzo dobrze, skończy się cwaniactwo właścicieli tych przybytków, powinni zamknąć to na cztery spusty, dość lecenia w kulki choćby z podatkami ! Brawa dla mundurowych ! PS. Nie jestem patologią i nie pobieram 500+ 🤷🏻‍♀️ 10:58, 20.02.2021


REKLAMA
0%