Zamknij
REKLAMA

Odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków

17:45, 16.08.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Chełmińscy policjanci zatrzymali 30-latka, u którego znaleźli marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania zabronionych środków i ich udzielania. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Policjanci w dalszym ciągu nie poprzestają w walce z osobami handlującymi różnego rodzaju środkami odurzającymi. 

W środę (14.08) na podstawie wcześniejszych ustaleń, kryminalni z miejscowej komendy udali się do jednego z chełmińskich mieszkań. Podczas przeszukania policjanci znaleźli i zabezpieczyli 8 woreczków strunowych z zawartością suszu roślinnego koloru zielono-brązowego. Wstępne policyjne testy potwierdziły, że jest to marihuana w ilości ponad 7 g. 

Zatrzymany przez mundurowych właściciel zakazanych środków, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił również na przedstawienie mężczyźnie zarzutu udzielania środków odurzających innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. 

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mieszkańcowi Chełmna grozi do 10 lat pozbawienia wolności. O jego losach zadecyduje sąd. 

Materiał: KPP Chełmno

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

siedem gram..siedem gram..

0 0

No Hurtownik na całe kujawsko pomorskie :). 10 lat .. kto to prawo wymyśla..
19:41, 18.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone