Zamknij
REKLAMA

Belki drewniane na suficie w Twoim domu

Data dodania: 2022-07-25 06:38:35

Opis

Belki na stropie dodają wnętrzom wyszukany, rustykalny klimat. Takie pomieszczenia wydają się promieniować ciepłem, błogostanem, a przy okazji prezentują się bardzo atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są ciężkie i trudne w montażu. A swoją drogą drewno musi się zresztą zestarzeć, aby prezentować się tak atrakcyjnie, jak tego oczekujesz. Szczęśliwie wykonujemy rustykalne belki, które idealnie odwzorowują oryginalne drewno.

Wyprodukowane na podkładzie z twardego styropianu belki sufitowe niewiele ważą i bardzo nieskomplikowanie się je instaluje. Możesz stworzyć z nich rzeczywiście dowolną instalację, które nie wymaga żadnych działań pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. Co więcej, wybierając nasze towary płacisz tylko za elementy, których potrzebujesz, gdyż wszystko wykonujemy precyzyjnie na wymiar (u konkurencji zapłacisz również za odpad, który w dodatku musisz sprzątnąć).

Zaintrygowana? Obejrzyj i pokaż bliskim galerię naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie także zamówisz próbki naszych produktów za darmo .

Zapraszamy!

Kontakt ze sprzedającym

721Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA