Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

2400 euro na rękę za kontrakt! praca w lipcu w Niemczech! opieka

Data dodania: 2020-06-17 10:15:01ID: 808

572Pokaż numer[email protected]

Praca od zaraz !!!MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA W DOMU U OPIEKUNA . MINIMUM FORMALNOŚCI.wyjazdy na 1, 2 lub 3 miesiące; wyjazdy dobierane są indywidualnie!Możliwość wyjazdu od zaraz albo zaplanowanie wyjazdu na lipiec .

JEDNA Z OFERT:

Szukam opiekunki lub opiekuna dla Pani (81 lat, 164 cm wzrostu, 72 kg) z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Podopieczna porusza się za pomocą balkonika. Potrzebuje pomocy w kąpieli i higienie ciała. Podopieczna jest całkowicie sprawna umysłowo. Seniorka przesypia całe noce oraz całkowicie kontroluje czynności fizjologiczne.Na miejscu dla Opiekunki:

własny pokój w domu jednorodzinnym z ogrodem,
tv,
InternetNie znasz języka?

Zbieramy grupę na kurs niemieckiego od podstaw w Grudziądzu (słownictwo związane z opieką i prowadzeniem domu).

ZADZWOŃ 572 - 308 - 721Zapewniam

-darmowy transport w dwie strony,

-wyżywienie + zakwaterowanie,

-opłacony ZUS,

-dodatkowe ubezpieczenie,

-kontakt 24/7Zapraszamy do Oddziału w Grudziądzu!

Poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00

ul. Chełmińska 57/1

86-300 Grudziądz

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe[at]promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA