Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Szukamy Opiekunów/Opiekunek Osób Starszych - Niemcy

Data dodania: 2020-05-25 13:16:10ID: 796

572Pokaż numer[email protected]

Szukam osób na wyjazd do Niemiec w charakterze Opiekunki z PODSTAWĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA LUB KOMUNIKATYWNĄ ( weryfikujemy znajomość j. niemieckiego przez telefon, możliwość otrzymania materiałów językowych na meila)

Praca praktycznie od zaraz!
Można jechać do opieki nad 1 osobą lub małżeństwem

Gwarantujemy:
? dojazd z domu do domu naszym busem, bezpieczny dojazd pełna dezynfekcja ( za nic nie płacisz)
? ubezpieczenie prywatne
? opłacone składki ZUS
? zakwaterowanie
? wyżywienie
? infolinię alarmową 24h

Możliwość bezpiecznego dostarczenia umowy przez kuriera do domu- BEZPŁATNIE

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 572 308 721 !!!

Adres biura:
ul.Chełmińska 57/1

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA