Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

TAPICER

Data dodania: 2020-03-11 09:37:06ID: 671

882Pokaż numer[email protected]

Spółka IMS Sofa jest międzynarodową organizacją, specjalizującą się w produkcji i sprzedaży mebli tapicerowanych. Do naszego Zakładu w Chełmnie szukamy osób na stanowisko:

TAPICER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
? Tapicerowanie elementów z tkanin i skóry.


OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
? Samodzielności w wykonywaniu zadań.
? Dobrej organizacją czasu pracy.
? Dokładności i skrupulatności.


OFERUJEMY:
? Wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo i rzetelnie, zgodne z pełnioną funkcją.
? Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
? Pełne świadczenia zdrowotne i emerytalne.
? Bogaty i różnorodny pakiet socjalny (karty przedpłacone, karty sportowe, pożyczki mieszkaniowe etc.).


Niniejszym informujemy, iż odpowiadając na ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez IMS Sofa Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych) z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Bydgoska 50 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy tylko w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.
Analizujemy kandydatów i oceniamy ich pod kątem kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego do zajmowania określonego stanowiska pracy. Dokonujemy tego w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na wyszukiwaniu i grupowaniu kandydatów, którzy najlepiej pasują do określonego stanowiska pracy.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone