Zamknij
REKLAMA

Święty Mikołaj zaprezentowany jako gej! Ta reklama jest hitem sieci [VIDEO]

08:20, 26.11.2021 | Źródło: Wirtualne Media
Skomentuj Fot. Screen Youtube
REKLAMA

Nowa świąteczna kampania reklamowa norweskiej poczty opowiada o historii miłosnej dwóch mężczyzn. Jednym z nich jest... Święty Mikołaj. Reklama jest hitem Internetu. 

Norweska poczta rozpoczęła kampanię bożonarodzeniową. Od 2019, co roku, prezentuje spot w formie krótkometrażowego filmu. 

Tegoroczna kampania jest zatytułowana "Kiedy Harry spotkał świętego Mikołaja". 

Czterominutowa produkcja opowiada smutną miłosną historię. Harry i św. Mikołaj widują się w Wigilię, ale tylko na chwilę. Święty jest tego dnia bardzo zajęty. Harry wysyła mu jednak list, w którym nawiązuje do słynnego świątecznego przeboju "Wszystko, czego chcę na święta to ty" (All I want for Christmas is you), a także  rysuje serduszko.

Kolejna scena pokazuje, że Mikołaj zorganizował święta tak, by mógł spędzić je z Harry. Reklama kończy się długi pocałunkiem mężczyzn. 

Kampania nawiązuje do przypadającej w 2022 roku 50. rocznicy zniesienia prawa zakazującego związków osób tej samej płci w Norwegii. 

Co oznacza ten spot? Norweska poczta odpowiada

Firma odpowiedzialna za kampanie podkreśla, że spot ten ma pokazać, że firma nie "przestaje się odnawiać".  

- Oprócz wykazania elastyczności naszych usług, chcemy umieścić je w odpowiednim społecznie otoczeniu, z tematami ważnymi dla otaczającego nas społeczeństwa. Z pewnością w niektórych środowiskach pojawią się negatywne reakcje, ale jesteśmy gotowi sobie z tym poradzić - informuje Posten. 

(Źródło: Wirtualne Media)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%