Maszynista-konserwator oczyszczalni

Miejsce pracy: Nad groblą 2, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: konserwacja sprzętu, naprawy elektryczne, nadzór nad siecią energetyczną. Nadzór nad pracą oczyszczalni ścieków, obsługa urządzeń technologicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.11.2021
Wymagania konieczne
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: elektryk, elektromechanik, mechanik lub elektromonter
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie
    Adres: Nad groblą 2, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Zbigniew Korzeński
    Numer telefonu: 56 686-49-33
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Odbiory drobnych prac budowlanych, przygotowanie zapytań ofertowych i zlecanie prac, współpraca z wykonawcami, obsługa lokatorów w tym przygotowanie pism
    StPr/21/0678
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Prowadzenie ewidencji nieruchomości, weryfikacja stanów prawnych nieruchomości, zawieranie umów najmu i dzierżawy, prowadzenie postępowań przetargowych
    StPr/21/0677

    Prowadzenie rachunkowości spółki, sporządzanie sprawozdań, prowadzenie rozliczeń ZUS, US. Prowadzenie spraw kadrowo- płacowych, wykonywanie dyspozycji z rachunku bankowego
    StPr/21/0676

    Wykonywanie kursów zgodnie z rozkładem jazdy, terminowe podstawianie autobusów i rozpoczynanie kursów, sprzedaż biletów, wypełnianie karty drogowej
    StPr/21/0662
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

    Montaż mebli w sklepie, u klienta
    StPr/21/0663
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    księgowanie dokumentów; weryfikacja i monitorowanie rozrachunków; uzgadniania kont i wyjaśnianie niezgodności; sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP; prowadzenie ewidencji środków trwałych
    StPr/21/0661
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Przygotowywanie i realizacja strategii promocji zarówno całej Instytucji, jak i poszczególnych projektów przy współpracy z innymi pracownikami, organizatorami wydarzeń artystycznych, edukacyjnych i społecznych Chełmińskiego Domu Kultury oraz Kinoteatru Rondo; kształtowanie i dbanie o wizerunek Instytucji; przygotowywanie i wdrażanie materiałów promocyjnych, nadzór nad ich dystrybucją i udostępnianiem; utrzymywanie i poszerzanie relacji z mediami; opieka nad stronami internetowymi oraz kanałami w mediach społecznościowych Instytucji; pozyskiwanie i poszerzanie współpracy z partnerami medialnymi; budowanie strategii rozwoju publiczności wraz z innymi pracownikami Instytucji m.in. poprzez rozwijanie bazy uczestników zajęć, widzów oraz inicjowanie nowych sposobów promocji Chełmińskiego Domu Kultury i Kinoteatru Rondo; ścisła współpraca ze specjalistą ds. animacji kultury, specjalistą ds. organizacji imprez oraz specjalistą ds. kina; wsparcie działań merytorycznych podejmowanych przez Instytucję; wykonywanie innych poleceń Dyrektora wynikających z charakteru pracy
    StPr/21/0660
    wynagrodzenie od od 1 600 do 1 600 PLN

    przetwórstwo mięsa, produkcja wyrobów garmażeryjnych
    StPr/21/0658

    Strzyżenie damsko- męskie, upinania
    StPr/21/0655

    konserwacja sprzętu, naprawy elektryczne, nadzór nad siecią energetyczną. Nadzór nad pracą oczyszczalni ścieków, obsługa urządzeń technologicznych
    StPr/21/0638
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN