Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca przy remoncie elewacji oraz przy wykończeniu wnętrz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.07.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • chęć do pracy
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE JAROSŁAW OLEKSIŃSKI
      Adres: Chabrowa 25, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Jarosław Oleksiński
      Numer telefonu: 798-743-013
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      konserwacja sprzętu, naprawy elektryczne, nadzór nad siecią energetyczną. Nadzór nad pracą oczyszczalni ścieków, obsługa urządzeń technologicznych
      StPr/21/0638
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      sporzadzania posiłków
      StPr/21/0641
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      obsługa baru, obsługa kasy fiskalnej
      StPr/21/0642

      MONTAŻ ELEMENTÓW MEBLOWYCH
      StPr/21/0635

      TAPICEROWANIE MEBLI
      StPr/21/0636

      Obsługa malarni proszkowej, pakowanie, układanie elementów do malowania i po malowaniu
      StPr/21/0634

      Obsługa programu magazynowego ERP, Obsługa owijarek i pił tarczowych, załadunek i rozładunek towarów na auta flotowe
      StPr/21/0632

      Opieka nad aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych; realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych; analiza rynku
      StPr/21/0618

      Obsługa frezarek o sterowaniu konwencjonalnym typu FND; wykonywanie elementów form poprzez technologie obróbki frezarskiej i wiertarską; współpraca ze ślusarzami; przestrzeganie BHP i PPOŻ.
      StPr/21/0616

      Obsługa szlifierek uniwersalnych typu NUA25; wykonywanie form poprzez technologię szlifowania i ostrzenie narzędzi skrawających; współpraca ze ślusarzami, przestrzeganie BHP i PPOŻ
      StPr/21/0617