Robotnik gospodarczy

Miejsce pracy: Młyńska 7, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Koszenie trawy; odświeżanie, mycie klatek schodowych; mycie okien; pomoc w procesach logistycznych firmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.06.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność obsługi wykaszarki spalinowej
    • obsługa kosiarek spalinowych
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B + E
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: SEBASTIAN TOMKOWICZ "CLEAN CHEŁMNO"
        Adres: OSIEDLE KOPERNIKA 4/22, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomors
        Osoba do kontaktu: Sebastian Tomkowicz
        Numer telefonu: 728-953-517
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Nauczanie języka niemieckiego w klasach 7-8 szkoły podstawowej. Właściwe i terminowe prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem nauczania języka niemieckiego.
        StPr/21/0522
        wynagrodzenie od od 1 556 PLN

        przewóz pasażerski i sprzedaż biletów
        StPr/21/0523
        wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

        konserwacja sprzętu, naprawy elektryczne, nadzór nad siecią energetyczną. Nadzór nad pracą oczyszczalni ścieków, obsługa urządzeń technologicznych
        StPr/21/0528
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        prace budowlane związane z demontażem, montażem okien, drzwi itp. - możliwa praca na wysokości do 3 m.
        StPr/21/0519
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Sortowanie i kompletacja produktów, pakowanie i wysyłka gotowych zamówień, wykonywanie personalizacji na produktach
        StPr/21/0513
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Praca przy montowaniu pomp cieła oraz instalacji fotowoltaicznych
        StPr/21/0514
        wynagrodzenie od od 3 000 do 6 000 PLN

        -Budowa przyłączy sieci kablowych (napowietrznie, podziemnie) -Budowa kabli światłowodowych z kanalizacji technicznej lub podbudowie słupowej -Spawanie światłowodów -Wykonywanie instalacji abonenckich -Montaż okablowania strukturalnego w budynkach
        StPr/21/0516
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        Praca przy remoncie elewacji oraz przy wykończeniu wnętrz
        StPr/21/0498

        Opieka nad dzieckiem z Autyzmem, w tym z zespo?em Aspergera, pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opieku?czo- wychowawczej. Wykonywanie zada? przydzielonych przez nauczyciela i dyrektora
        StPr/21/0489
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        Wykonywanie prac instalacyjnych i monta?owych sieci i urz?dze? sanitarnych. Naprawa, konserwacja i modernizacja sieci oraz instalacji sanitarnych.
        StPr/21/0490
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN