kasjer-sprzedawca

Miejsce pracy: Toruńska 26, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów, wykładanie towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 26.04.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Praca w zespole
    • kontakt z klientem
    • dyspozycyjność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : książeczka Sanepidowska
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ORTYLIA Sp. z o.o.
      Adres: Toruńska 26, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Ciastek
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      Roboty malarskie, roboty tynkarsko-murarskie, prace wykończeniowe wnętrz
      StPr/21/0332
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      montaż stelaży do mebli tapicerowanych zgodnie z rysunkiem technicznym
      StPr/21/0333
      wynagrodzenie od od 3 500 do 4 650 PLN

      obrzucanie tkanin maszyną szwalniczą- overlock
      StPr/21/0334

      transport towarów do klientów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i przyległych terenów sąsiednich województw
      StPr/21/0327
      wynagrodzenie od od 19 PLN

      Montowanie, kompletowanie i pakowanie podzespołów stolarki okiennej i drzwiowej
      StPr/21/0328
      wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

      Obsługa maszyn CNC do obróbkki metalu
      StPr/21/0329
      wynagrodzenie od od 3 280 do 3 280 PLN

      Obsługa maszyn odlewniczych ZnAl i Al
      StPr/21/0330
      wynagrodzenie od od 4 000 do 4 000 PLN

      Obsługa maszyn do produkcji elementów z tworzyw sztucznych
      StPr/21/0331
      wynagrodzenie od od 3 000 do 3 000 PLN

      przygotowywanie i realizacja imprez sportowych
      StPr/21/0320
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

      Ochrona mienia kontrahenta
      StPr/21/0316