Kadry i płace

Miejsce pracy: Powstańców Wielkop. 4/2, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wprowadzanie i aktualizowanie danych pracowników i zleceniobiorców w systemie kadrowo-płacowym oraz systemie korporacyjnym -Udział w procesie naliczania wynagrodzeń, zasiłków, urlopów, potrąceń, korekt -Wprowadzanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy i nieobecności -Przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych za zatrudnieniem -Przygotowywanie i procesowanie zgłoszeń i wygłoszeń z ZUS, wsparcie w przygotowaniu deklaracji ZUS, korekt -Obsługa zapytań i zgłoszeń pracowników oraz zleceniobiorców, w tym udzielanie informacji dotyczących przepisów prawa pracy, zasiłków oraz wynagrodzeń, potrąceń itp. -Kontrola terminów badań okresowych -Przygotowywanie raportów z zakresu kadrowo-płacowego, dostarczanie danych na potrzeby przygotowywania raportów finansowych i innych -Kontakt z instytucjam
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 do 4 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • KADRY I PŁACE za szkoleniem komputerowym
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Bave Service sp. z o.o.
      Adres: Powstańców Wielkop. 4/2, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomor
      Osoba do kontaktu: Valerii Babenko
      Numer telefonu: 886090024
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      porcjowanie, pakowanie mięsa, przyprawianie mięsa, przygotowywanie wyrobów garmażeryjnych
      StPr/21/0280
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa klientów, wykładanie towaru
      StPr/21/0278
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      montowanie zawiasów, obsługa wkrętarki, obsługa prasy hydraulicznej, mechanicznej, obsługa niciarki, pakowanie i liczenie detali, obsługa owijarki do parapetów, piły do cięcia parapetów
      StPr/21/0277
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      zg
      StPr/21/0362
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych sieci i urządzeń sanitarnych. Naprawa, konserwacja i modernizacja sieci oraz instalacji sanitarnych.
      StPr/21/0237
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Wprowadzanie i aktualizowanie danych pracowników i zleceniobiorców w systemie kadrowo-płacowym oraz systemie korporacyjnym -Udział w procesie naliczania wynagrodzeń, zasiłków, urlopów, potrąceń, korekt -Wprowadzanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy i nieobecności -Przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych za zatrudnieniem -Przygotowywanie i procesowanie zgłoszeń i wygłoszeń z ZUS, wsparcie w przygotowaniu deklaracji ZUS, korekt -Obsługa zapytań i zgłoszeń pracowników oraz zleceniobiorców, w tym udzielanie informacji dotyczących przepisów prawa pracy, zasiłków oraz wynagrodzeń, potrąceń itp. -Kontrola terminów badań okresowych -Przygotowywanie raportów z zakresu kadrowo-płacowego, dostarczanie danych na potrzeby przygotowywania raportów finansowych i innych -Kontakt z instytucjam
      StPr/21/0232
      wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

      zszywanie elementów pokrowca, obrzucanie elementów-overlock
      StPr/21/0206
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 800 PLN

      Naprawa i konserwacja elektroenergetycznych i instalacji elektrycznej zgodnie z przepisami; ochrona obiektów i urządzeń oraz instalacji przed wpływami atmosferycznymi
      StPr/21/0204
      wynagrodzenie od od 2 888 PLN

      -prognozowanie popytu i potrzeb materiałowych, -kontrola i uzupełnianie stanów magazynowych, -budowanie i ciągłe rozwijanie bazy dostawców, -poszukiwanie nowych produktów,
      StPr/21/0140
      wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

      Robotnik leśny
      StPr/21/0096
      wynagrodzenie od 1 440 PLN