Operator maszyn

Miejsce pracy: Lipowa 7, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn poligraficznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.11.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE LEHAN MALGORZATA SKRZEK-SZKLANOWSKA
    Adres: Lipowa 7, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Skrzek-Szklanowska
    Numer telefonu: 691-963-432
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Cv
    Opieka nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo, prace porządkowe na terenie pomieszczeń DPS
    StPr/20/0646
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    załadunki, rozładunki, mycie, czyszczenie sprzętu, dostawy do szpitali tymczasowych łóżek, materaców - praca fizyczna
    40/11/2020
    wynagrodzenie od do 3 000 PLN

    Prace introligatorskie
    StPr/20/0630
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 000 PLN

    Obsługa maszyn poligraficznych
    StPr/20/0629

    praca związana z załadunkiem i rozładunkiem towarów
    StPr/20/0624
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Obsługa maszyny odlewniczej
    StPr/20/0620
    wynagrodzenie od 3 200 - 3 700 PLN

    Obsługa maszyn i urządzeń na wydziale pras
    StPr/20/0621

    Obsługa maszyn szlifierskich, szlifowanie elementów.
    StPr/20/0622

    Obróbka detali na wydziale CNC
    StPr/20/0623

    Opieka nad osobami niesamodzielnymi intelektualnie, utrzymanie porządku w pomieszczeniach
    StPr/20/0609